“Wołowina 100%”
Only Kebab — recenzja

Only Kebab
Nr 51 wśród 425 Restauracje (Szczecin)
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Akurat trafiłam na promocję wołowina 100%. Nie rozumiem opinii poniżej. W mięsie które dostałam byłam w stanie zobaczyć włókna mięśni. Mój kebab na talerzu z ryżem był bardzo smaczny.

2  Dziękujemy, hpw1594

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mięso które ciężko pogryzć i kiepskiej jakości, placek z gumy, sosy tłuste. Jedzenie tego kebaba to walka.

Dziękujemy, atomic242
Zrecenzowano 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo lubię odwiedzać to miejsce! Kebab na poziomie. Można usiąść i na spokojnie zjeść. Najlepszy falafel!

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, miloszbrozyna
Zrecenzowano 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Prawdziwa buła wypchana mięsem. Sosy smaczne jak zawsze, mięsa dużo, skórka bułki był a bardzo chrupiąca pomimo dużej ilości sosów w środku. Sosy nie leją się, są gęste. Szczecin słynie z kebaba, ten jest najsmaczniejszy. Bardzo polecam

Dziękujemy, hpw1594
Zrecenzowano 12 maja 2019

Ręcznie robiony falafel, i to najlepszy jaki jadłam! Pyszny hummus :D Only Kebab stawia wysoko poprzeczkę, polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, karpalgol

Only Kebab — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Only Kebab? Podziel się wrażeniami!