“smaczne lody.”

Giovanni Volpe Lodziarnia
Nr 5 wśród 12 Desery (Szczecin)
Opis: Lody tradycyjne, desery lodowe, włoska kawa, herbaty oraz domowe wypieki. Ciasta bezglutenowe z naturalnych składników. Włoski klimat, przyjemna atmosfera.

bardzo smacze lody, duze porcje, dostepne lody tradycyjne oraz sorbety. w kawiarni milo, przytulnie, czysto, wystroj na plus. dodatkowo dwa stoliczki na dworze. polecam.

Dziękujemy, mplfk

Zrecenzowano 8 września 2017

Bardzo dobra lodziarnia, jedno z moich odkryć tego lata. Trochę na uboczu, z pięknym wnętrzem. Miła i uśmiechnięta obsługa, to dodatkowy atut tego miejsca. Lody naturalne, pyszne, duży wybór smaków, również w nieoczywistych kompozycjach.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, IzaBella65
Zrecenzowano 12 sierpnia 2017

Lody bardzo dobre, ale jedząc je regularnie widzę coraz mniej smaku w smaku. Jeszcze rok temu smakowały dużo lepiej. Kawa - bardzo, bardzo dobra! Polecam.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, tomasz_szn
Zrecenzowano 28 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

W Giovanni lody jedliśmy wraz z mężem już kilkakrotnie. Każda wizyta bezapelacyjnie na tak. Pozytywnym zaskoczeniem, zwłaszcza w odniesieniu do innej lodziarni w okolicy jest fakt, że przed godziną 20 w ofercie jest jeszcze zwykle dziesięć różnorodnych smaków. W dniu dzisiejszym udało nam się spróbować rewelacyjnego smaku "zuppa inglese", którego nie spotkaliśmy w żadnej innej szczecińskiej lodziarni. Polecam każdemu, kto spotka w ofercie ten smak. Do lokalu bez problemu można wjechać dziecięcym wózkiem i swobodnie przemieszczać się z nim wewnątrz. Porcje lodów spore, kładzione szpatułką. Cena w odniesieniu do ilości i jakości korzystna. Obsługa zawsze uśmiechnięta i służąca radą. Przyjemnie się wraca.

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, Kasia E
Zrecenzowano 23 czerwca 2017

Lody smaczne, ale niestety nie porywają. Mały wybór smaków i małe porcje w stosunku do ceny... Zdecydowanie bardziej polecam, znajdującą się niedaleko lodziarnię Gelatiamo...

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, karolinar259

Giovanni Volpe Lodziarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Giovanni Volpe Lodziarnia? Podziel się wrażeniami!