“Dobra pizza”
Nowy Browar — recenzja

Nowy Browar
Nr 22 wśród 425 Restauracje (Szczecin)
Zrecenzowano 10 września 2019

Smaczne jedzenie, pyszna pizza, wszystko świeże i bardzo szybko podane. Dobra obsługa, dużo przestrzeni.

Dziękujemy, quitegoodgirl

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre piwa i smaczne jedzenie. Kultowe żeberka i golonki. Pyszna pizza choć nie wielkich rozmiarów. Problemem może być panujący hałas. Ciężko rozmawiać szczególnie na dużej sali. Ciekawy wystrój.

Dziękujemy, amsszczecin
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Bardzo duży wybór dań dla każdego, dla dzieci też. W naszym przypadku musiało być bezglutenowo i nie bylo problemu. Smaczne i podane po krótkim czasie oczekiwania. Bardzo miła obsługa. Był tylko ten minus że bardzo duży hałas był na dole ale szybko znalazło się miejsce dla nas na pierwszym piętrze gdzie bylo spokojniej. Synek nawet dostał kredki i kolorowanke. Na pewno tam wrócimy. Piwo też rewelacja

Dziękujemy, Kasia J
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Do lokalu chodziliśmy od lat, zawsze było bardzo smacznie a ceny były niskie jak na jakość serwowanych dań. Niestety ceny z wizyty na wizytę idą w górę a jakość jedzenia spada. Pizza ostatnim razem była tragiczna, mokre ciasto, twarde dodatki i co najgorsze - sos czosnkowy chyba z Biedronki, zero czosnku sama chemia. Makarony mdłe. Rzeberko w porządku ale za zestaw z ziemniakami-40 zł to już nie jest tak bardzo pociągające. Szkoda, bo lokal był super a jedzenie pyszne. Niestety już tam nie pójdziemy. Jeśli chodzi o obsługę, to zawsze jest jakby obrażona...
Można się tam wybrać, jedynie na piwo.

Dziękujemy, pixswed
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wyjątkowe, klimatyczne miejsce. Piękna sala warzelni. Bardzo smaczne jedzenie. Jedliśmy gulasz z kluskami śląskim i grillowanego kurczaka zapiekanego ze szparagami. Pycha Sympatyczna obsługa. Polecam

Dziękujemy, O8891SLkatarzynaw

Nowy Browar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Nowy Browar? Podziel się wrażeniami!