Szczecin

“świetna kuchnia, smaki szczecińskie i oryginalne wina Turnau”

Restauracja Stara Rzeźnia
Nr 39 wśród 426 Restauracje (Szczecin)
Opis: Restauracja Stara Rzeźnia jest miejscem niezwykłym. Malownicze położenie nad brzegiem Odry nadaje jej wyjątkowy charakter. Przepiękny widok na Wały Chrobrego czyni nasz lokal nierozerwalnie związanym z klimatem i atmosferą Szczecina. Do przygotowywania potraw z naszego menu używamy naturalnych, świeżych, sezonowych produktów. Przykładamy ogromną wagę do ich jakości, co gwarantuje współpraca z lokalnymi dostawcami. Specjalizujemy się w daniach kuchni polskiej i regionalnej, przyrządzając je według tradycyjnych receptur, ale z użyciem nowoczesnych technik kulinarnych, co pozwala na osiągnięcie pełni smaku. Nasi kucharze komponują potrawy tak, by zaskakiwały nietypowymi połączeniami. Pragniemy, by nasi Goście czuli się usatysfakcjonowani nie tylko wrażeniami kulinarnymi, ale również wysoką jakością obsługi. Jesteśmy chętni do pomocy i wdzięczni za wszelkie sugestie.
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

To moja kolejna wizyta w Starej Rzeźni - z reguły wybieram się tutaj z rodziną i przyjaciółmi z zagranicy. Urokliwe miejsce z widokiem na panoramę Szczecina. Świetna kuchnia, polecam spróbować przystawki - deska przysmaków Starej Rzeźni to m.in. pyszne ptysie z musem z wątróbki oraz domowe pikle. Obowiązkowo należy spróbować paprykarza szczecińskiego! Do tego wszystkiego wino z polskiej, lokalnej podszczecińskiej winnicy Turnau! Obsługa świetnie orientuje się w tym co ma w karcie, ale również potrafi dobrać wino do potraw, co uważam ze w polskich lokalach nadal jest rzadkością. Miło, sympatycznie, pysznie, warto zapłacić za taka kolację.

Dziękujemy, KatRa_2006

Zrecenzowano 29 lipca 2019

Byłam tam na spotkaniu służbowym. Lunch był serwowany w dużych podgrzewaczach i typowy jak na standardy, zapewne te wszystkie wykwintne dania są dostępne, gdy się przyjdzie samemu i wybierze coś z karty. Natomiast słodkości, które były dostępne były niesamowite, dzieło sztuki! Polecam!

Dziękujemy, doppiss
Zrecenzowano 27 lipca 2019

Niestety, przyjemną wizytę zepsuło zgłoszenie braku wc dla pań ( zamknięte) managerowi. W restauracji odbywało się wesele, byli goście indywidualni oraz ogródek piwny. Paniom udostępniono 1! oczko dla niepełnosprawnych!!! Kolejka ok 20 pań i zdziwienie managera, że się denerwują. Nie mając argumentów stwierdził, że” nie ma o czym z nami rozmawiać” i odszedł. Młody, arogancki, bez umiejętności reagowania w trudnej sytuacji. Nie polecam.

2  Dziękujemy, HannaL1365
Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne loftowe wnętrze restauracji zachwyciło mnie.
Jedzenie przepyszne. Bardzo dobry kontakt z właścicielem, zarówno telefoniczny , jak i mailowy (umawiano spotkanie biznesowe ).
Dania pięknie podane.
Niesamowita obsługa!!!!
Ceny adekwatne do ilości i jakości potraw.
Gratulacje!
Na pewno jeszcze nie raz tu zagoszczę.

Dziękujemy, jkadamiak
Zrecenzowano 12 czerwca 2019

Zwiedzając Łasztownię i piękny Skwer Kaptanów dotarłam do Starej Rzeźni. Wspaniały budynek, odnowiony. Miła restauracja i sporo akcentów morskich. To coś dla mnie. Warto tam zajrzeć. Smaczne posiłki i każdy znajdzie coś dla siebie.

Dziękujemy, Ludmiła D

Restauracja Stara Rzeźnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Stara Rzeźnia? Podziel się wrażeniami!