“Smacznie”
Corona Coffee — recenzja

Corona Coffee
Nr 5 wśród 13 Kawa i herbata (Szczecin)

Bardzo przyjemny lokal, ładny schludny wystrój, miła obsługa, dobra kawa i ciasta, miejsce godne polecenia

Dziękujemy, 676arkadiuszw

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Uwielbiam spędzać tam czas ze znajomymi, świetny klimat, pyszna kawa i najlepsze ciasta, jakie jadłam. Zdecydowanie jest to dla mnie najlepsza kawiarnia w mieście.

Dziękujemy, freewsf
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, dobra kawa ,przystępne ceny.
Apetyczne ciasta, nie jadłem ;-)
Warto zatrzymać się na chwilę

Dziękujemy, karolp19
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jest to zdecydowania moja ulubiona kawiarnia w Szczecinie. Obsługa jest wyjątkowo miła i przyjazna. Kawa jest przepyszna, to samo można powiedzieć o ciastach (beza królową ciast!), deserach, kanapkach i sałatkach. Są tu opcje zarówno dla wegan jak i bez pszenicy.
Do Corony można przychodzić z dziećmi (spacjlny kącik dla dzieci z książeczkami, kolorowankami, grami) oraz czworonogami - kawiarni otwarta jest na wszystkich.
Sam wystrój również robi wrażenie. Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, palemkaaa
Zrecenzowano 2 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Do Corony zawitałam nie pierwszy raz, przemiła obsługa, super wystrój-bardzo klimatyczny. Dobra lokalizacja. Zimowa wersja herbat - przepyszna. Jeżeli chodzi o karmelowe latte to dobre aczkolwiek dla mnie lekko za słodkie ale za to wzorek świetny!

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, OJsky

Corona Coffee — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Corona Coffee? Podziel się wrażeniami!