Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie
Zapisz
Wakacje

Ciekawe miejsce , niestety widziałam tylko z zewnątrz . Niebanalna architektura, warto zobaczyć... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 13 września 2020
rudzik2
Intrygujący wygląd

Budynek widzieliśmy tylko z zewnątrz. Trzeba przyznać - intrygujący. Nie pasuje do otoczenia. Ale... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 8 września 2020
Wojtek_58
Bydgoszcz, Polska

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Filharmonia w Szczecinie jest wspaniałym miejscem, kryje ogromne, bardzo estetyczne przestrzenie.
Koncerty są prawdziwą ucztą dla duszy i uszu.
Ponadto bardzo miła obsługa klienta.
Polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, ada8219
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Koncert z okazji rocznicy świetnego chóru Akademii Morskiej . Wiele akcentów odnoszących się do zdarzeń z życia chóru , cudowna pani dyrygent , bardzo rodzinna atmosfera , ale i profesjonalizm w wykonywanych utworach

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Magdalena P
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Filharmonia, miejsce klimatyczne i taka też wystawa. Na ostatnim piętrze, do góry wspinasz się po krętych, miękkich schodach, wijących się w monumentalnym, surowym wnętrzu. A co u szczytu? Głos skrzypek przyjemnie nawołuje Cię na górę. I miłe zaskoczenie, piękne prace - obrazy, na których gra muzyka, czujesz ten ruch, drgania i smyczek dotykający delikatnie strun.Oj, zadziało się we wszystkich pracach, ogrom emocji zaskakuje obserwatora. Niesamowite wrażenia, w niesamowitym miejscu. Polecam nie omijać go w najbliższym czasie.
Nie zapomnijcie przysiąść na kawę i czekoladkę- pralinkę w kawiarnii na parterze/ rzadkie smaki pralinek czekoladowych z czekolady belgijskiej/

Dziękujemy, ewa51
Zrecenzowano: 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Z zewnątrz jak dla mnie zbyt modernistyczna albo wyglada jak altanka z dawnych lat sprawiają to te białe „belki” elewacji. W środku zupełna odmiana - dużo przestrzeni, szerokie korytarze, bardzo ładny wystrój a przede wszystkim genialna akustyka sal. Polecam jakikolwiek koncert tam

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Bogdan Ż
Zrecenzowano: 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Architektoniczne założenie moim zdaniem bardzo odbiega od jakości wykonania elewacji która nie dość, że jest brzydka to zbiera się na niej dużo brudu i pajęczyn. Budynek absolutnie psuje odbiór pięknej, zabytkowej architektury znajdującej się w okolicy.

1  Dziękujemy, patrykuwem