“Pycha! ”

Radecki Restauracja Zbigniew Radecki
Nr 11 wśród 433 Restauracje (Szczecin)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 29 czerwca 2020 z urządzeń przenośnych

Jedna z lepszych restauracji na mapie Szczecina. Jedzenie pyszne i pomysłowe. Uwielbiam tam wracać, nie wyjdzie się głodnym. Polecam z całego serca!

Dziękujemy, Joapok

Zrecenzowano 24 lutego 2020

Bardzo dobra zupa grzybowa. Pozostałe dania są smaczne ale nie zachwycają. Obsługa pozostawia sobie dużo do życzenia.

Termin wizyty: luty 2020
Dziękujemy, monikag145
Zrecenzowano 8 lutego 2020

Świetnie przyrządzone dania, elegancko podane w przystępnej cenie. Świetna zupa z krewetkami na mleku kokosowym oraz Halibut w borowikach a na deser oryginalne tiramisu

Termin wizyty: luty 2020
Dziękujemy, Robert L
Zrecenzowano 22 stycznia 2020 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie polecam to miejsce. Kameralna restauracja w której można zjeść wspaniałe dania i miło spędzić czas.

Termin wizyty: styczeń 2020
Dziękujemy, V9859UKmagdalenad
Zrecenzowano 6 stycznia 2020 z urządzeń przenośnych

Niestety ale nie jestem zadowolona, dania które otrzymaliśmy były fatalne, pizza którą otrzymało moje dziecko ( pominę, że otrzymało danie jako ostatnia z 6 osób przy stoliku) była z serem bardzo niskiej jakości, sam tłuszcz!!! Dania makaronowe podawane są z sosem pomidorowym, który jest wlany do talerza i wyglada to jak zupa pomidorowa! A krewetek.....szukać można było na próżno!!! ceny za wysokie, obsługa tylko przyjmuje zamówienia i zbiera talerze. Nie polecam

Termin wizyty: styczeń 2020
2  Dziękujemy, 318agnieszkal

Radecki Restauracja Zbigniew Radecki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie
Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Radecki Restauracja Zbigniew Radecki? Podziel się wrażeniami!