“Smacznie, ale niewygodnie”

Radecki Restauracja Zbigniew Radecki
Nr 13 wśród 425 Restauracje (Szczecin)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019

Jedzenie smaczne, ale ogórki kiszone na ciepło podane z patelni niespecjalnie smakują. Obiadu przy stoliku kawowym nie da się zjeść w komfortowych warunkach, a do takiego zostaliśmy zaprowadzeni przez kelnerkę. Jest zdecydowanie za ciasno, goście ocierają się o siebie plecami - myślę, że jest to delikatnie mówiąc, niewygodne dla wszystkich. Szkoda.

Dziękujemy, PodrozniczkaSzczecin

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo kiepski serwis.
Była dopiero 18 a kelnerki już pokazywali swoje "niesamowite" zmęczenie.
Wszystko jakoś tak robione oby tylko wykonać i potem stać z koleżankami przy barze.
O jedzeniu w skrócie - przepyszne i robiące wrażenie.
Jedzenie bierze na siebie cała odpowiedzialność.
Ogólnie - nie urywa i raczej do Radecki nie wrócę.

1  Dziękujemy, vegefitbear
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne przegrzebki i gnocchi! Obsługa też fantastyczna (pozdrawiamy Panią Magde). Polecam również desery (szczególnie tiramisu i beze).

Dziękujemy, WojtekP966
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

Jedzenie bardzo dobre, jednak zależy co sie zamawia. Sałatk takie sobie, ale za to pyszne zupy i dania rybne. Niektóre panie kelnerki, mogłyby udać się na szkolenie z podstaw obsługi klienta;)

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Frania_Podrozniczka
Zrecenzowano 18 lipca 2019

Jedzenie ku mojemu zaskoczeniu było idealne. "Czekadełko" w postaci kanapki z paprykarzem idealnie doprawionym w smaku. Zupa rybna, idealna, gorąca i doprawiona ładnie podana i bogata. Makarony idealne, sosy to strzał w dziesiątkę. Halibut pięknie podany, z pieca idealnie wypieczony i DOPRAWIONY. Tego wieczoru kuchnia miała niezłe "flow" chyba, bo jedząc nie myślałem czego w daniu brakuje tylko jakie to pyszne.
Wystrój przyjemny, fajnym pomysłem są koce na ogródku. Ceny względne do przyjęcia. Obsługa bardzo miła, pani kelnerka zaproponowała na koniec kieliszek nalewki niestety do nas już nie zdążyła dojść przed naszym wyjściem - rozumiemy, dużo pracy i ludzi - przepraszamy że nie mieliśmy więcej czasu na spróbowanie.
Kuchnia! Oby tak dalej!

Dziękujemy, Sebastian S

Radecki Restauracja Zbigniew Radecki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Radecki Restauracja Zbigniew Radecki? Podziel się wrażeniami!