“Polecam!!!”
Kuznia — recenzja

Kuznia
Zamów online
Nr 54 wśród 424 Restauracje (Szczecin)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restaurację kuźnia odwiedziłam dwukrotnie. Za pierwszym razem zamówiliśmy placek z gulaszem, który był przepyszny. Na drugiej wizycie zjedliśmy pierogi z mięsem, żurek, kotleta schabowego oraz schab po chłopsku. Jedzenie domowe, przepyszne. Składniki świeże, a dania bardzo dobrze doprawione. Ceny bardzo niskie w porównaniu do jakości potraw. Obsługa przesympatyczna.Polecam z całego serca!!

Dziękujemy, clufix

Zrecenzowano 13 stycznia 2019

Bardzo mile spędzony sylwester w Kuźni . Super zabawa, fajna muzyka . Dobre jedzenie , ale szkoda że bufet był od samego poczatku na stołach , a nie w lodowce . Przed północą wszystko było juz za ciepłe aby jeść, a z mięsem itd trzeba uważać ,szkoda bo było dobre . Mam nadzieje ze na przyszły rok o tym właściciele pomyślą , aby wszystko było świeże i żeby tyle potem nie wyrzucić.
Polecam , do zobaczenia .

Dziękujemy, Line33N
Zrecenzowano 29 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Obsługa bardzo sympatyczna. Po za małą wpadką, która zdarza się najlepszym, jedzenie na przyzwoitym poziomie. Czas oczekiwania w normie. Wyszliśmy zadowoleni. Gdyby nie to że żona tu bywa to bywał bym tu częściej ;)

Dziękujemy, Fromcase
Zrecenzowano 20 grudnia 2018

Stosunek ceny do jakości w tym lokalu to totalny hit. Wszystko niesamowicie smaczne, sarnina była przyrządzona naprawdę perfekcyjnie. Tatar w genialnej cenie 14zł, mięso bardzo, bardzo dobre.
Pani z obsługi przemiła i niezwykle pomocna.
Z minusów - muzyka w lokalu o dwa tony za wysoko.

1  Dziękujemy, 869endig
Zrecenzowano 3 października 2018

Bardzo dobre jedzenie, i przemila obsluga. Czesto zamawiam tatara z lososia bo jest rewelacyjnie zrobiony. Miejsce przyjazne rowniez dla dzieci. Polecam, pojdzcie tam i przekonajcie sie sami czy mam racje.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, ewalisewska

Kuznia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Kuznia? Podziel się wrażeniami!