Klimatycznie

Polecam odwiedzić zwłaszcza w czasie upałów, świetni przewodnicy, ciekawe historie, dobra... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019
maciej03
Szczecin, Polska
podziemia

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019
ZbigniewSzczecin
Szczecin, Polska

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam odwiedzić zwłaszcza w czasie upałów, świetni przewodnicy, ciekawe historie, dobra lokalizacja.

1  Dziękujemy, maciej03
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce pokazujące kawalek historii miasta podziemia nie starozytne tylko pokazujace pozostalosci po Niemcach wojnie i zimnej wojnie smialo polecam miejsce godne polecenia

Dziękujemy, ZbigniewSzczecin
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce naprawdę warte odwiedzenia. Godzinna wycieczka pełna zakamarków historii w chłodne podziemia schronów. Przewodnik bardzo ciekawie opowiadał, wiele ciekawych faktów z historii Szczecina, a przede wszystkim schronu w czasie wojny i po. Całość była wspierana przez efekty audio, co jeszcze bardziej wzmacniło odczucie autentyczności.

Dziękujemy, olazrm
Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Trafiliśmy do Szczecina w okresie upałów, więc podziemia nas uratowały od spiekoty. Przewodnik - Pan Jurek - dał nam dwie godziny mega wrażeń, sposób w jaki przedstawił nam historię był pełen pasji. Było ciekawie, z żartem serdecznie polecam !!!

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
2  Dziękujemy, dorotac443
Zrecenzowano: 6 lipca 2019

Jeżeli szukacie prawdziwych emocji, podziemne trasy turystyczne szczecina są dla was. Pouczająca i pobudzajaca wycieczka, dzięki której możemy dowiedzieć się faktów na temat podziemnego szczecina oraz poczuć z czym musieli mierzyć się ludzie w czasie bombardowania. Pozycja obowiązkowa dla każdego!

Dziękujemy, Zygmunt M