“Niebo w gębie”
Steakhouse Colorado — recenzja

Steakhouse Colorado
Nr 26 wśród 425 Restauracje (Szczecin)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Steakhouse Colorado – najlepsze steki od 2001 roku, w dodatku serwowane z najlepszym widokiem na rzekę, Łasztownię i Starówkę. Drewniany pawilon a w środku istny Wild Wild West w najlepszym kulinarnym wydaniu. Tylko tu: pieczone żeberka, pikantne skrzydełka, meksykańskie Fajitas i prawdziwe amerykańskie burgery serwowane z naszym specjalnym sosem Jack Daniel’s BBQ. To wszystko przy doskonałej muzyce, pięknej obsłudze, kamiennym kominku, na dwóch poziomach rozdzielonych kowbojskim dyliżansem zamienionym w bar serwujący doskonałe napoje.
Zrecenzowano 9 września 2019

Jedzenie bardzo smaczne, piękny widok. Ceny dość wysokie, ale warto odwiedzić to miejsce. Bardzo fajny klimat

Dziękujemy, WitoldJa

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jemy tutaj już nie pierwszy raz i za każdym razem wychodzimy stąd najedzeni i SZCZĘŚLIWI. Od burgerów przez sałatki po makarony i wyjątkowo smaczne mięsa. Miła obsługa i piękny widok. Serdecznie polecam. Miejsce przyjazne dla dzieci. Wystrój i klimat robią robotę <3

Dziękujemy, KanaDi_yummy
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

najlepsze zeberka jack daniels. najladniejsze kelnerki i ciemne ksiazece z brczki
frytkami i majonezem. burgery tez super. poproscie o sos jack daniels. REWELACJA

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, marekk476
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

BARDZO fajny klimat ,widok na Odrę i wały Chrobrego. super zdjęcia gwiazd z lat 90' robione podczas wizyty w knajpie.
Kawa ,piłem lepszą.
Nie mieli dwóch dań z karty które chcieliśmy zamówić

Dziękujemy, karolp19
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Obiad w niedziele ok godz 14:00 . Stolik w ogrodzie z pięknym widokiem na wodę. Jedzenie podane bardzo szybko, dobry żurek chociaż zamówiona porcja (duża) za 18 zł uważam, że powinna być większa i dla mnie chlebek zbyt wypieczony ale ja po prostu lubie go zawsze zjeść, tym razem byl tak twardy, że mogłam stracić zęby :) Pieczone skrzydełka bardzo dobre (marynata słodko-pikantna) podane razem z sosem. Pyszny drink sex on the beach , był ogromny i kosztował tylko 19 zł! Menu weekendowe jest troche okrojone. Nie mogłam zamówić ulubionego burgera Toowoomba chili, który w dni powszednie normalnie jest dostępny. Mimo wszystko polecam. Ceny hmmm dość spore ale adekwatne do lokalizacji. Za 15 szt szkrzydelek , frytki , żurek , 2 piwa i drinka zapłaciliśmy 110 zł

Dziękujemy, Kentucky0

Steakhouse Colorado — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Steakhouse Colorado? Podziel się wrażeniami!