“Smacznie, przyjemnie, intymnie”

Spiżarnia Szczecińska
Nr 18 wśród 424 Restauracje (Szczecin)
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Spiżarnia Szczecińska nadaje miastu smak. Tutaj miesza się oryginalność eksperymentów z powagą kulinarnej klasyki, entuzjazm kucharzy z pewnością doświadczenia,dobre próbuje się z lepszym. Na ścianach Spiżarni roi się od półek zastawionych różnej wielkości słojami. Oryginalnych specjałów można spróbować na miejscu.Ale można zabrać je też ze sobą.Atmosfera jest spokojna, bo gościnność robi swoje.
Zrecenzowano 5 września 2019

Umówiony stolik na godzinę był specjalnie dla nas przygotowany. Obsługa podawała wszystko w odpowiedniej kolejności. Każdy otrzymał posiłek o tej samej porze - super! Poprosiliśmy po posiłku o wniesienie torta, kelner spisał się znakomicie :) Ceny proporcjonalne do dań. Przystawki bardzo sycące, wszystko smaczne i ładne podane

Dziękujemy, Paweł W

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Przemiłe zaskoczenie- od początku do końca wszystko smakowało wyśmienicie. Paprykarz jest naprawdę najlepszy w Polsce. Pierogi z dobrze doprawionym farszem i miękkim ciastem. Paluszki rybne cudownie soczyste. Gratuluję takich kucharzy! obsługa w lokalu przemiła, spokojna atmosfera w której można spokojnie zjeść i spędzić miło czas. Wrócimy na pewno!!

1  Dziękujemy, Kowalskakasia
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Zostaliśmy zaproszeni do restauracji na duże spotkanie rodzinne (było około 40 osób). Wystrój jest oryginalny. Zostaliśmy uraczeni przekąskami - wędliny na półmiskach, pieczywo, sałatki. Następnie zupa pomidorowa, po niej główne danie - mięso w sosie, surówka i ziemniaki. Na deser ciasta i owoce. Jedzie nam smakowało, wyszliśmy bardzo najedzeni. Sporo jedzenia jeszcze zostało. Jedyny minus to mała przestrzeń, w której były ustawione nasze stoły.

Dziękujemy, Maja D
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Jedyny plus restauracji to wystrój wnętrz, bo ani obsługa ani menu. Jestem w stanie zrozumieć, że nie wszystkie restauracje posiadają menu wegetariańskie czy wegańskie, jednakże pierwszy raz spotkałam się z tym, że nie można zamówić samych ziemniaków z warzywami, bowiem pani kelnerka nie wie jak to policzyć. Do wyboru miałam aż jedno danie... Jeszcze bym to przełknęła, jednak pani kelnerka znowu się popisała i dla moich znajomych dwóch mięsożerców przyniosła przekąski; bagietki z paprykarzem szczecińskim, a mnie przeprosiła, bo nie ma nic wegetariańskiego... A jak sama nazwa restauracji wskazuje Spiżarnia, wystarczyło trochę chęci ze strony obsługi i same grzybki czy pomidorki koktajlowe załagodziłyby sytuację. No ale cóż. Ogromne rozczarowanie jednym słowem i zdecydowanie nie polecam!

Dziękujemy, Magdalena W
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jakby schowane miejsce. Nie krzyczy waxieklymi kolorami czy logo. Zamowilismy żurek, pierś z gęsi oraz nugetsy. Żur świetny s jajko sadzone fajnym dodatkiem. Pierś perfekcyjna soczysta smaczna. Nugetsy to bardziej dtripsy z delikatnej panierce. Powinny być wyznacznikiem dla innych miejsc. Fajny klimat jasno mimo że w piwnicy. Polecam.

1  Dziękujemy, Sanbalator

Spiżarnia Szczecińska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Spiżarnia Szczecińska? Podziel się wrażeniami!