“Wielkie zaskoczenie!”

Spiżarnia Szczecińska
Nr 18 wśród 425 Restauracje (Szczecin)
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Spiżarnia Szczecińska nadaje miastu smak. Tutaj miesza się oryginalność eksperymentów z powagą kulinarnej klasyki, entuzjazm kucharzy z pewnością doświadczenia,dobre próbuje się z lepszym. Na ścianach Spiżarni roi się od półek zastawionych różnej wielkości słojami. Oryginalnych specjałów można spróbować na miejscu.Ale można zabrać je też ze sobą.Atmosfera jest spokojna, bo gościnność robi swoje.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Przemiłe zaskoczenie- od początku do końca wszystko smakowało wyśmienicie. Paprykarz jest naprawdę najlepszy w Polsce. Pierogi z dobrze doprawionym farszem i miękkim ciastem. Paluszki rybne cudownie soczyste. Gratuluję takich kucharzy! obsługa w lokalu przemiła, spokojna atmosfera w której można spokojnie zjeść i spędzić miło czas. Wrócimy na pewno!!

1  Dziękujemy, Kowalskakasia

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Zostaliśmy zaproszeni do restauracji na duże spotkanie rodzinne (było około 40 osób). Wystrój jest oryginalny. Zostaliśmy uraczeni przekąskami - wędliny na półmiskach, pieczywo, sałatki. Następnie zupa pomidorowa, po niej główne danie - mięso w sosie, surówka i ziemniaki. Na deser ciasta i owoce. Jedzie nam smakowało, wyszliśmy bardzo najedzeni. Sporo jedzenia jeszcze zostało. Jedyny minus to mała przestrzeń, w której były ustawione nasze stoły.

Dziękujemy, Maja D
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Jedyny plus restauracji to wystrój wnętrz, bo ani obsługa ani menu. Jestem w stanie zrozumieć, że nie wszystkie restauracje posiadają menu wegetariańskie czy wegańskie, jednakże pierwszy raz spotkałam się z tym, że nie można zamówić samych ziemniaków z warzywami, bowiem pani kelnerka nie wie jak to policzyć. Do wyboru miałam aż jedno danie... Jeszcze bym to przełknęła, jednak pani kelnerka znowu się popisała i dla moich znajomych dwóch mięsożerców przyniosła przekąski; bagietki z paprykarzem szczecińskim, a mnie przeprosiła, bo nie ma nic wegetariańskiego... A jak sama nazwa restauracji wskazuje Spiżarnia, wystarczyło trochę chęci ze strony obsługi i same grzybki czy pomidorki koktajlowe załagodziłyby sytuację. No ale cóż. Ogromne rozczarowanie jednym słowem i zdecydowanie nie polecam!

Dziękujemy, Magdalena W
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jakby schowane miejsce. Nie krzyczy waxieklymi kolorami czy logo. Zamowilismy żurek, pierś z gęsi oraz nugetsy. Żur świetny s jajko sadzone fajnym dodatkiem. Pierś perfekcyjna soczysta smaczna. Nugetsy to bardziej dtripsy z delikatnej panierce. Powinny być wyznacznikiem dla innych miejsc. Fajny klimat jasno mimo że w piwnicy. Polecam.

1  Dziękujemy, Sanbalator
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Poszedłem żeby wrzucić coś na ząb.
Skusiłem się na paprykarz szczeciński :) i okryłem klasykę z puszki w restauracyjnym wydaniu !!! Naprawdę obłędnie podane i bardzo smaczne!
Co dla mnie ważne można wejść z psem
Mega miła obsługa !!!
Jeden minus to słomki plastikowe podawane do drinka można je wyeliminować i wtedy już będzie 6+

Dziękujemy, pit_poznan

Spiżarnia Szczecińska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Spiżarnia Szczecińska? Podziel się wrażeniami!