“Herbata”

Restauracja Spiżarnia Szczecińska
Nr 24 wśród 388 Restauracje (Szczecin)
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Spiżarnia Szczecińska nadaje miastu smak. Tutaj miesza się oryginalność eksperymentów z powagą kulinarnej klasyki, entuzjazm kucharzy z pewnością doświadczenia,dobre próbuje się z lepszym. Na ścianach Spiżarni roi się od półek zastawionych różnej wielkości słojami. Oryginalnych specjałów można spróbować na miejscu.Ale można zabrać je też ze sobą.Atmosfera jest spokojna, bo gościnność robi swoje.

Najlepszy lokal w mieście z najlepszą obsługą. Bardzo dobra herbata rozgrzewająca na zimne dni. Ciepło i smacznie i przytulnie

Dziękujemy, Konrad G

Kolejny raz bylam w tej restauracji i na pewno nie ostatni. To juz moja czwarta wizyta i opinie mam niezmienna. Ostatnio bylam w towarzystwie mojego goscia i to byl strzal w dziesiatke. Jedzenie pyszne, niepowtarzalna prawie domowa atmosfera i tak wlasnie sie tam czuje. Obsluga bardzo mila.

Dziękujemy, ewalisewska

Bardzo dobre potrawy, przyjazna atmosfera i miła obsługa. Przy niedzielnym szczycie trochę trzeba poczekać na jedzenie ale warto, bo smakuje wyśmienicie. Polecam zupę rybną i pierogi z gęsiną oraz kaszą gryczaną, a na deser tarta cytrynowa. Dla rozgrzania obowiązkowo grzane wino.

2  Dziękujemy, bkedzierski
Zrecenzowano 1 listopada 2018

Smaczne jedzenie miła obsługa ciekawy wystrój. Byliśmy z żona 2 razy na kolacji i na pewno jeszcze wrócimy.

Dziękujemy, Mariusz_Szczecin
Zrecenzowano 22 października 2018 z urządzeń przenośnych

Spiżarnia oferuje fajne dania polskiej kuchni. Jako wegetarianka nie miałam problemu również ze znalezieniem kilku potraw do wyboru, co w tego typu restauracjach zwykle jest problematyczne. Duży plus dla Spiżarni ode mnie :)

Dziękujemy, Karolina921

Restauracja Spiżarnia Szczecińska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Spiżarnia Szczecińska? Podziel się wrażeniami!