“Spontaniczny obiad”

Restauracja Spiżarnia Szczecińska
Nr 24 wśród 388 Restauracje (Szczecin)
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Spiżarnia Szczecińska nadaje miastu smak. Tutaj miesza się oryginalność eksperymentów z powagą kulinarnej klasyki, entuzjazm kucharzy z pewnością doświadczenia,dobre próbuje się z lepszym. Na ścianach Spiżarni roi się od półek zastawionych różnej wielkości słojami. Oryginalnych specjałów można spróbować na miejscu.Ale można zabrać je też ze sobą.Atmosfera jest spokojna, bo gościnność robi swoje.

Bardzo dobre potrawy, przyjazna atmosfera i miła obsługa. Przy niedzielnym szczycie trochę trzeba poczekać na jedzenie ale warto, bo smakuje wyśmienicie. Polecam zupę rybną i pierogi z gęsiną oraz kaszą gryczaną, a na deser tarta cytrynowa. Dla rozgrzania obowiązkowo grzane wino.

2  Dziękujemy, bkedzierski

Zrecenzowano 1 listopada 2018

Smaczne jedzenie miła obsługa ciekawy wystrój. Byliśmy z żona 2 razy na kolacji i na pewno jeszcze wrócimy.

Dziękujemy, Mariusz_Szczecin
Zrecenzowano 22 października 2018 z urządzeń przenośnych

Spiżarnia oferuje fajne dania polskiej kuchni. Jako wegetarianka nie miałam problemu również ze znalezieniem kilku potraw do wyboru, co w tego typu restauracjach zwykle jest problematyczne. Duży plus dla Spiżarni ode mnie :)

Dziękujemy, Karolina921
Zrecenzowano 22 października 2018 z urządzeń przenośnych

Świetna restauracja w samym centrum Szczecina, pyszna kuchnia, piękny wystrój, idealne miejsce i na randkę i na spotkanie rodzinne, bardzo miła obsługa. Bardzo polecam

Dziękujemy, O2101LDannap
Zrecenzowano 22 października 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, miła atmosfera i doskonała obsługa. Schabowy kiszony z kością powalił mnie na kolana. Napewno jeszcze nie raz wrócimy

Dziękujemy, SylwiaG

Restauracja Spiżarnia Szczecińska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Spiżarnia Szczecińska? Podziel się wrażeniami!