“Fajne miejsce z Polską kuchnią”

Restauracja Spiżarnia Szczecińska
Nr 24 wśród 388 Restauracje (Szczecin)
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Spiżarnia Szczecińska nadaje miastu smak. Tutaj miesza się oryginalność eksperymentów z powagą kulinarnej klasyki, entuzjazm kucharzy z pewnością doświadczenia,dobre próbuje się z lepszym. Na ścianach Spiżarni roi się od półek zastawionych różnej wielkości słojami. Oryginalnych specjałów można spróbować na miejscu.Ale można zabrać je też ze sobą.Atmosfera jest spokojna, bo gościnność robi swoje.
Zrecenzowano 22 października 2018 z urządzeń przenośnych

Spiżarnia oferuje fajne dania polskiej kuchni. Jako wegetarianka nie miałam problemu również ze znalezieniem kilku potraw do wyboru, co w tego typu restauracjach zwykle jest problematyczne. Duży plus dla Spiżarni ode mnie :)

Dziękujemy, Karolina921

Zrecenzowano 22 października 2018 z urządzeń przenośnych

Świetna restauracja w samym centrum Szczecina, pyszna kuchnia, piękny wystrój, idealne miejsce i na randkę i na spotkanie rodzinne, bardzo miła obsługa. Bardzo polecam

Dziękujemy, O2101LDannap
Zrecenzowano 22 października 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, miła atmosfera i doskonała obsługa. Schabowy kiszony z kością powalił mnie na kolana. Napewno jeszcze nie raz wrócimy

Dziękujemy, SylwiaG
Zrecenzowano 21 października 2018 z urządzeń przenośnych

Świetne, bardzo klimatyczne miejsce. Czas oczekiwania na jedzenie bardzo krótki , jedzienie pyszne , zamówiliśmy schabowego kiszonego oraz golonkę, kelnerzy bardzo mili i profesjonalni ,plusem jest też lokalizacja . Serdecznie polecamy !

Dziękujemy, pysiunia107
Zrecenzowano 21 października 2018 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejsce na mapie Szczecona z pysznym jedzeniem i wspaniałą obsługą! Pani Katarzyna idealnie poprowadziła nasz wieczór doradzając w sprawie wina i opisując wybrane dania. Będziemy miło wspominać wizyte w tej restauracji!

Dziękujemy, flair_gonna_flair

Restauracja Spiżarnia Szczecińska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Spiżarnia Szczecińska? Podziel się wrażeniami!