“Rewelacja”

Restauracja Spiżarnia Szczecińska
Nr 24 wśród 388 Restauracje (Szczecin)
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Spiżarnia Szczecińska nadaje miastu smak. Tutaj miesza się oryginalność eksperymentów z powagą kulinarnej klasyki, entuzjazm kucharzy z pewnością doświadczenia,dobre próbuje się z lepszym. Na ścianach Spiżarni roi się od półek zastawionych różnej wielkości słojami. Oryginalnych specjałów można spróbować na miejscu.Ale można zabrać je też ze sobą.Atmosfera jest spokojna, bo gościnność robi swoje.
Zrecenzowano 22 października 2018 z urządzeń przenośnych

Świetna restauracja w samym centrum Szczecina, pyszna kuchnia, piękny wystrój, idealne miejsce i na randkę i na spotkanie rodzinne, bardzo miła obsługa. Bardzo polecam

Dziękujemy, O2101LDannap

Zrecenzowano 22 października 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, miła atmosfera i doskonała obsługa. Schabowy kiszony z kością powalił mnie na kolana. Napewno jeszcze nie raz wrócimy

Dziękujemy, SylwiaG
Zrecenzowano 21 października 2018 z urządzeń przenośnych

Świetne, bardzo klimatyczne miejsce. Czas oczekiwania na jedzenie bardzo krótki , jedzienie pyszne , zamówiliśmy schabowego kiszonego oraz golonkę, kelnerzy bardzo mili i profesjonalni ,plusem jest też lokalizacja . Serdecznie polecamy !

Dziękujemy, pysiunia107
Zrecenzowano 21 października 2018 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejsce na mapie Szczecona z pysznym jedzeniem i wspaniałą obsługą! Pani Katarzyna idealnie poprowadziła nasz wieczór doradzając w sprawie wina i opisując wybrane dania. Będziemy miło wspominać wizyte w tej restauracji!

Dziękujemy, flair_gonna_flair
Zrecenzowano 16 października 2018

Mimo pustej sali (nie wliczając chrzcin które obok się odbywały) na jedzenie czekaliśmy bardzo długo (ok 30 minut na same zupy i przystawkę, potem kolejne 20-30 minut na danie główne). Zupy w miarę dobre, nawet duża porcja, paprykarz przeciętny, sałatka pasterska która bardziej była grecka..., no i dania główne... katastrofa, golonka tragiczna, nie odchodziła od kości, konsystencja gumy do żucia, stek miał być "medium" a był "rare", makaron z kurczakiem w sosie cytrynowo-maślanym (?) nie do zjedzenia... mdły, niesmaczny, makaron posklejany ze sobą, dania nie zjadłam, kurczak na puree ziemniaczanym z warzywami grilowanymi, te warzywa to dużo powiedziane bo prawie wcale ich tam nie było, kurczak kompletnie przesuszony i również niesmaczny. Brak zainteresowania nami ze strony kelnerów, brak niektórych napojów, które widniały w karcie. Mimo zapłaconych rachunków i rabatu 10% tylko na dania główne musieliśmy iść zjeść gdzie indziej. Niestety miejsce skreślone przez nas z listy, a zapowiadało się fajnie.

Dziękujemy, Paula S

Restauracja Spiżarnia Szczecińska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Spiżarnia Szczecińska? Podziel się wrażeniami!