“Super miejsce !”

Restauracja Spiżarnia Szczecińska
Nr 24 wśród 388 Restauracje (Szczecin)
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Spiżarnia Szczecińska nadaje miastu smak. Tutaj miesza się oryginalność eksperymentów z powagą kulinarnej klasyki, entuzjazm kucharzy z pewnością doświadczenia,dobre próbuje się z lepszym. Na ścianach Spiżarni roi się od półek zastawionych różnej wielkości słojami. Oryginalnych specjałów można spróbować na miejscu.Ale można zabrać je też ze sobą.Atmosfera jest spokojna, bo gościnność robi swoje.
Zrecenzowano 21 października 2018 z urządzeń przenośnych

Świetne, bardzo klimatyczne miejsce. Czas oczekiwania na jedzenie bardzo krótki , jedzienie pyszne , zamówiliśmy schabowego kiszonego oraz golonkę, kelnerzy bardzo mili i profesjonalni ,plusem jest też lokalizacja . Serdecznie polecamy !

Dziękujemy, pysiunia107

Zrecenzowano 21 października 2018 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejsce na mapie Szczecona z pysznym jedzeniem i wspaniałą obsługą! Pani Katarzyna idealnie poprowadziła nasz wieczór doradzając w sprawie wina i opisując wybrane dania. Będziemy miło wspominać wizyte w tej restauracji!

Dziękujemy, flair_gonna_flair
Zrecenzowano 16 października 2018

Mimo pustej sali (nie wliczając chrzcin które obok się odbywały) na jedzenie czekaliśmy bardzo długo (ok 30 minut na same zupy i przystawkę, potem kolejne 20-30 minut na danie główne). Zupy w miarę dobre, nawet duża porcja, paprykarz przeciętny, sałatka pasterska która bardziej była grecka..., no i dania główne... katastrofa, golonka tragiczna, nie odchodziła od kości, konsystencja gumy do żucia, stek miał być "medium" a był "rare", makaron z kurczakiem w sosie cytrynowo-maślanym (?) nie do zjedzenia... mdły, niesmaczny, makaron posklejany ze sobą, dania nie zjadłam, kurczak na puree ziemniaczanym z warzywami grilowanymi, te warzywa to dużo powiedziane bo prawie wcale ich tam nie było, kurczak kompletnie przesuszony i również niesmaczny. Brak zainteresowania nami ze strony kelnerów, brak niektórych napojów, które widniały w karcie. Mimo zapłaconych rachunków i rabatu 10% tylko na dania główne musieliśmy iść zjeść gdzie indziej. Niestety miejsce skreślone przez nas z listy, a zapowiadało się fajnie.

Dziękujemy, Paula S
Zrecenzowano 14 października 2018 z urządzeń przenośnych

Udalismy sie w kilka osob na późniejszy obiad. Na sali bylo kilka zajętych stolikow i obok impreza zorganizowana. Na dania czekalismy bardzo dlugo. Krem z burakow dobry, zurek tez. Salatka farmerska i paluszki rybne takze smakowaly. Niestety po ponad godzinie czasu przyszly dania glowne. Stek zamiast medium byl rare. Golonka twarda, nie odchodziła od kosci a kurczak suchy i twardy. Pani kelnerka po uslyszeniu Naszych uwag zaproponowala w ramach rekompensaty za darmo deser lub napój albo -10% na rachunku. Wybralismy opcje trzecia. Niestety przy placeniu rachunku okazalo sie, ze to -10% dotyczylo tylko tych 3 dań głównych. Szczerze mowiac, żadna to rekompensata... Pani kelnerka do momentu naszego wyjscia nie pozbierala pozostałych talerzy, ktore z resztkami jedzenia lezaly na stole. Także ani jedzenie anni obsługa kelnerska w tym lokalu nie są dobre. Jestesmy zawiedzeni, ponieważ lokal ma wysokie oceny, a tu takie rozczarowanie. Z całą pewnością to byl pierwszy i ostatni raz.

Dziękujemy, Paulna O
Zrecenzowano 14 października 2018 z urządzeń przenośnych

Ceny są raczej wysokie, a dania bardzo przeciętne. Golonka była żująca, stek raczej surowy niż średni, a warzywa okazały się być gotowaną marchewką. Nie próbowałam wszystkiego

Dziękujemy, rysiek2

Restauracja Spiżarnia Szczecińska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Spiżarnia Szczecińska? Podziel się wrażeniami!