“Urodzinowa kolacja”
Restauracja Bombay — recenzja

Restauracja Bombay
Nr 19 wśród 425 Restauracje (Szczecin)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Obiad, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Obiad, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 9 września 2019

To miejsce od dawna bylo na mojej liscie restauracji, które chciałam odwiedzić.
Ostatnio miałam przyjemność tam być.
Wystrój lokalu robi wrazenie, jest bardzo klimatyczne. Jeśli chodzi o obsługę to była ona na najwyższym poziomie. Kelner polecał, które dodatki do danego dania beda najlepsze, opowiadał nam o potrawach.
Dania byly bardzo smaczne i syte. Sosy, ktore dostalismy do przystawki były niesamowicie ciekawe, szczegolnie sos z owoców tamaryndowca.
Godne polecenia są również drinki Orient mohito.
Kiedys jeszcze tutaj wroce, bo jest jeszcze kilka pozycji w karcie, ktore chciałabym spróbować.

Dziękujemy, Alicja G

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Do Bombayu wybraliśmy się na kolację walentynkową - rezerwacji nie przyjmowano, ale obsługa pełnej sali szła dość sprawnie, więc po około 15 minutach trafiliśmy do stolika. Było nieco za głośno, więc indyjskie disco na naszą prośbę na parę minut zostało ściszone. Zdecydowaliśmy się na menu egzotyczne przygotowane na ten dzień. Kurczak w ryżu był nieświeży, jagnięcina też świeżością nie grzeszyła, gar z wołowiną ewidentnie się przypalił, a deser - gąbka ryżowa w słodkim mleku, był średnią przyjemnością. Najgorsze jednak nadeszło następnego dnia i tu szczegóły sobie darujmy. Indyjską kuchnię cenię bardzo i można wydać na nią niemałe pieniądze, ale nie tu. Plus za mango lassi, bo było.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Aleteli
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Byliśmy w tej restauracji w niedzielę i obsługiwał nas przemiły młody kelner brunet. Jedzonko przepyszne, polecam serdecznie!!!

Dziękujemy, Maja65696
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kelner pan blondynek obrażony na świat . Poprosilosmy o 3 rachunki zaczal wywracac oczami . Znajomosc karty zerowa . Omijac z daleka

Dziękujemy, marcinsP6111HV
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa kelnera na najwyższym poziomie. Doradzi, podpowie i bardzo dobrze zbada potrzeby klienta. Krótki czas oczekiwania na posiłek, ok. 15 minut.
Danie bogate w smaki, przyprawy i naprawdę w smaku nie brakowało mu niczego!
Wrócę tu jeszcze na pewno!
Zdecydowanie polecam, ciekawa restauracja, dobry kucharz i miła obsługa! :)

Dziękujemy, Lenka W

Restauracja Bombay — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Bombay? Podziel się wrażeniami!