“Skromne zamówienie - a tyle jest do opowiedzenia...”
Café 22 — recenzja

Café 22
Nr 1 wśród 13 Kawa i herbata (Szczecin)
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Lunch, Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Usytuowana w sercu miasta, na 22. piętrze z piękną panoramą Szczecina. Nie sposób znaleźć w Szczecinie miejsca równie atrakcyjnego i uniwersalnego, idealnego na randki, spotkania rodzinne i biznesowe. Miejsca posiadającego taką klasę i urok. Zapierający dech w piersiach widok, słodkości i pyszna kawa. To miejsce konieczne do odwiedzenia!
Zrecenzowano 9 września 2019

Moje zamówienie było króciutkie i składało się z marnych trzech pozycji. Kawa dla mnie, herbata rooibos dla towarzyszącej mi osoby oraz szarlotka z gałką lodów.
Kelner podał kawę jako pierwszą z listy. Zapewne powinnam czuć się wyróżniona, jednak kawa została zamówiona w towarzystwie wspomnianej wyżej szarlotki i założeniem moim było spożyć jedno z drugim. Cóż, naiwnie założyłam, że jak w innych lokalach tego rodzaju zamówienia z jednego stolika są realizowane jednocześnie, o ile zamówienie nie składa się z dwudaniowego obiadu z deserem.
Bardzo ostrożnie i oszczędnie podeszłam do kawy starając się pić ją bardzo powolutku, tak aby miała szansę doczekać się wspomnianego ciasta.
To i owszem, pojawiło się mniej więcej po 20 minutach kiedy kawy już zasadniczo trudno było się dopatrzeć, a to co pozostało było zimne i niesmaczne.
Gałka lodów ułożona obok ciasta była już zauważalnie rozpuszczona, więc nie należało być dyplomowanym detektywem śledczym, żeby domyślić się, że ciasto odczekało swoje zanim trafiło do mojego stolika.
Herbata okazała się produktem już iście fascynującym, bo ktoś włożył torebkę herbaty do wody mocno przestudzonej bo woda w czajniczku nie była już nawet gorąca, herbata ledwie nabrała koloru a to co tam powstało smakowało jak mętna woda z kałuży. Do tego pokrywka z czajniczka wyglądała tak, jakby ktoś zagrał nią mecz tenisa stołowego i była dokładnie z każdego brzegu wyszczerbiona. Została zwrócona kelnerowi, który nie pokusił się nawet o prymitywne "przepraszam".
Herbata została jedynie spróbowana bo niestety to czym smakowała nie nadawało się do spożycia.
Rachunek wyniósł 50 PLN.
Kelner zagadnięty o kwestię herbaty odburknął uciekając od stolika, że mogłam powiedzieć że jest zimna".
Serio?
Naprawdę trzeba zaznaczać, że woda służąca do zaparzania herbaty musi być w okolicach 100 stopni celsjusza a nie w pół letnia? Oczywiście ze świadomością, że nie jest herbatą zieloną, białą czy inną wymagającą specyficznych temperatur.
Czułam żenadę. Niesmak. Żal z powodu wydanych 50 PLN, które gdzie indziej smakowałyby znacznie lepiej.
Jedno małe zamówienie. Skromne trzy pozycje. A tyle można o tym opowiadać....

Dziękujemy, Recenzentka0107
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ArkadiuszP565, Kierownik ds. PR, Café 22Odpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowna Pani bardzo dziękujemy za tą uwagę. Nie jesteśmy bezbłędni i z pokorą przyjmujemy konstruktywne uwagi , a za wszelkie ewentualne niedogodności przepraszamy. Jesteśmy jednak świadomi, że taka forma wyrazu ma określony cel tym bardziej, że nagranie z kamer kawiarni i relacje innych osób zupełnie nie potwierdzają Pani słów. Nasz pracownik wykazał wobec Pani wiele empatii i staranności aby Pani pobyt u nas był przyjemny i relaksacyjny, aby córeczka nie była spięta i zestresowana i aby opuściła Pani kawiarnie wraz ze swoim dzieckiem w lepszym nastoju i humorze. Mamy pełne zaufanie do naszego wieloletniego pracownika, nie posiada on cech jakie Pani artykułuje i czujemy sprzeciw wobec tak wyrażanej agresji.
Wszystkie zamówienia traktujemy z takim samym priorytetem , ze względu na brak gorącej kuchni obiadów w kawiarni nie serwujemy. Naszą nadrzędną misją jest zadowolenie naszych Gości i radość podniebienia i tym chcemy się dzielić. Zapraszamy do naszej kawiarni na piękne widoki i słodkości.

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

W Cafe 22 urzekł Nas jedynie widok na piękny Szczecin. Ceny bardzo wysokie nieadekwatne do smaku oraz obsługa pracującą za karę- chcąca jak najszybciej pozbyć się klientów to spowodowało, że niestety już tam nie wrócimy, a szkoda bo dla widoków warto...

Dziękujemy, 522gabis
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ArkadiuszP565, Kierownik ds. PR, Café 22Odpowiedź udzielona 6 września 2019

Serdecznie dziękujemy za opinię. Mamy szczerą nadzieję, że jednak będziemy mogli Państwo gościć w naszej kawiarni. Jesteśmy przekonani, że kolejnym razem przybędzie nam nieco "kółek" w recenzji. Zapraszamy:)

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Café 22 to kawiarnia usytuowana na 22 pietrze najwyższego budynku w Szczecinie tuż obok hotelu Radisson. Niewątpliwa atrakcją jest widok 360 na Szczecin i okolicę. Duży wybór ciast. Smacznie i przyjemnie. Polecam torcik bezowy z truskawkami:)

1  Dziękujemy, bluebird4007
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ArkadiuszP565, Kierownik ds. PR, Café 22Odpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Pięknie dziękujemy za opinię. Zapraszamy na toriciki i widoczki:)

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

O atrakcyjności lokalu decyduje przede wszystkim niezwykła lokalizacja na 22 piętrze najwyższego budynku w centrum Szczecina. Podziwianie niesamowitej panoramy 360 stopni i rozpoznawanie miejsc, które się zna tylko z poziomu gruntu to zawsze jest bardzo intrygujące. A już podziwianie zachodu słońca to jest coś absolutnie niezwykłego. Niestety oferta kulinarna jest tylko przeciętna. Niezłe drinki bezalkoholowe do ugaszenia pragnienia, np. kiwi enrgy, to trochę za mało. Obsługa też niestety dopasowuje się do reszty. Poprawna, uprzejma, ale raczej chłodna, bez uśmiechu i specjalnego zaangażowania.

Dziękujemy, Wiktor21
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ArkadiuszP565, Kierownik recepcji, Café 22Odpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Serdecznie dziękujemy za opinię. Zachęcamy do wizyty w przyszłości. Mamy nadzieję, że zmieni kolejna zmieni nieco Pana recenzję:)

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Czy można wyobrazić sobie lepsze miejsce na kawę i ciastko niż to na którym widać cały Szczecin?
Bardzo dobra kawa, świetny deser lodowy. Trochę drogo.

Dziękujemy, Mateusz Kamyk K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ArkadiuszP565, Kierownik ds. PR, Café 22Odpowiedź udzielona 14 sierpnia 2019

Piękne dzięki. Zapraszamy ponownie:)

Café 22 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Café 22? Podziel się wrażeniami!