“Polecam ”
Stockholm Kitchen&Bar — recenzja

Stockholm Kitchen&Bar
Nr 33 wśród 424 Restauracje (Szczecin)
Kuchnie: Szwedzka, Skandynawska, Fusion

Fajna, urokliwa restauracja na bulwarach, smaczne dania podane przez uśmiechnięte kelnerki, często tu bywam i nigdy jeszcze się nie zawiodłam, gdyby wprowadzili jeszcze dania gluten free byłoby idealnie

Dziękujemy, 315ma_g

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokalizacja urokliwa na bulwarach Odry.
Miałem okazje wybrać się z rodzina na śniadanie i spotkało mnie duże rozczarowanie.
-1 obsługa :zmęczonej , obrażonej Pani - generalnie była tam za karę
-2 brak pieczywa w lokalu
-3 jajecznica , zestawy śniadaniowe bez pieczywa
Biorąc pod uwagę że jest to najlepszy sezon dla tej lokalizacji należałoby zadbać o te detale

Dziękujemy, PROVAX
Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiłem zestaw śniadaniowy nr 3. Całość przygotowań ograniczyła się do ułożenia sztucznych serów i szynek w ruloniki na talerzu. Chyba nic nie było przyrządzane na miejscu. Owoce to 2 truskawki pokrojone w ćwiartki. Cena: 36zl. Nigdy więcej.

Dziękujemy, SoundOfMuzak
Zrecenzowano 29 kwietnia 2019

Bardzo smaczne jedzenie. Łosoś, dorsz i sałatka - rewelacja.
Obsługa również na 5~!
serdecznie polecam:)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, radekpostawa
Zrecenzowano 31 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce z ładnym widokiem na Odrę. Ogólnie miła obsluga, nie czekaliśmy długo na jedzenie. Zamówiłam bajgla z kurczakiem. Za mocno spieczoną bułkę i niewyróżniające się niczym nadzienie zapłaciłam 30 zł, to całkiem dużo. Lepsze są w Bajgle Króla Jana. Kawałek królika z kaszą też był bez kulinarnego szału. Był ok,ale żeby tu wrócić na któreś z tych dań, to nie. Dania wyglądają ładnie, ale to tyle.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, joannawN3446GE

Stockholm Kitchen&Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Stockholm Kitchen&Bar? Podziel się wrażeniami!