“Doskonale!! ”
Bro Burgers — recenzja

Bro Burgers
Zrecenzowano 30 października 2018 z urządzeń przenośnych

Żałuję, że odkryłem to miejsce dopiero teraz! Wspaniałe burgery, super obsługa, jak również w menu Panie też mają w czym wybierać. Super, super!

Dziękujemy, Maksymilian K

Zrecenzowano 16 października 2018 z urządzeń przenośnych

Nie ma sobie równych. Do tego wyśmienita, zawsze uśmiechnięta obsługa. Co miesiąc odjechany burger z jakimś dodatkiem

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 730monika_
Zrecenzowano 12 października 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsze burgery w Szczecinie. Smaczne, świeże, dobrze skomponowane i sos bbq petarda! Polecam spróbować również piwa z oferty :)

Dziękujemy, piotro309
Zrecenzowano 8 października 2018 z urządzeń przenośnych

Bywam tu średnio raz na dwa tygodnie, zazwyczaj z moją dziewczyną. Zawsze jesteśmy zadowoleni z jakości składników i smaku burgerów. Obsługa zasługuje na oddzielny komentarz, ponieważ zawsze jest miło i nie ma najmniejszego problemu z modyfikacjami w zamówieniu. Polecam każdemu miłośnikowi burgerów! ;)

Dziękujemy, Bohdan V
Zrecenzowano 29 września 2018

Odpowiednio bogaty i oryginalny wybór burgerów. Obsługa jest życzliwa i profesjonalna, a sam lokal jest zadbany. Jedynym minusesm jest to, że czasem trudno znaleźć wolny stolik.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, bulbulator5

Bro Burgers — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bro Burgers? Podziel się wrażeniami!