“Pizza dobra, ale... ”
Kuchnia Kraftowa — recenzja

Kuchnia Kraftowa
Nr 35 wśród 425 Restauracje (Szczecin)
Opis: Pizza inna niż wszystkie, nieoczywiste dania i desery tworzone bez kompromisów, speciality coffee, kraftowe piwa i włoskie wina.. ♥ Nowa restauracja w centrum Szczecina. Korzystamy tylko z prawdziwych produktów, wędliny zamawiamy z Włoch, feta przyjeżdża z Grecj, pomidory na sos spod wzgórz Wezuwiusza a Oscypek z Pienin. Wszystko co podajemy, zostało przygotowane od podstaw. Od ciasta do pizzy po majonez w sosie czosnkowym ! Jedyne przyprawy to laski cynamonu, gwiazdki anyżu, goździki, sól, cukier i pieprz. Teraz również na dowóz ! Restauracja znajduję się w wąskiej uliczce na prawo od Centrum Informacji Turystycznej przy Kaskadzie, przed Klubem Love All Togheter i Restauracją Radecki ;) Miło Was Widzieć! Natalia, Mariusz i cała radosna załoga Kuchni Kraftowej :*
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Piątek popołudnie, malutka sala, prawie wszystkie stoliki zajęte + rezerwacje stolików, razem może 10 osób w środku. Zamówienie dwóch małych pizz + napoje szybko przyjęte i... CZEKAMY, CZEKAMY, CZEKAMY... w sumie 50 min. Wszyscy przed nami i po nas dostali - my nie. Z podsłuchanych rozmów wynika, że kelnerka dała zamówienie kucharzowi, kucharz zamówienia nie dostał - winnych nie ma. Proponuję trochę elektroniki zamiast karteczek, ponoć też czasem nieczytelnych, nie będzie nieporozumień!!! Reasumując, pizza b. dobra, czas podania tragiczny, na koniec symboliczny rabat 10% za czas oczekiwania - dobre i to.

Dziękujemy, Oskar0407

Zrecenzowano 4 września 2019

Odwiedziłam sporo pizzeria w Szczecinie i wydawało mi się, że znalazłam ulubioną. No właśnie, wydawało mi się, dopóki nie odwiedziłam tego miejsca. Pizza pyszna, na cienkim cieście. Sałatka z kurczakiem również polecam. Z pewnością tu jeszcze wpadniemy

Dziękujemy, Alicja W
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

O tej restauracji/ pizzerii czytałam bardzo pozytywne recenzje, najpierw zamówiłam pizzę na wynos, ostatnio wybrałam się tam na rodzinny obiad. Pizza - jedna z lepszych jakie jadłam, tak dobrą jadłam jedynie we Włoszech w małej rodzinnej pizzerii. Oryginale piwa - polecam Jan Olbracht z nutą pomarańczy, bardzo dobre czeskie bezalkoholowe.
Luźna atmosfera, idealne miejsce zarówno na rodziny obiad jak i spotkanie ze znajomymi. Na pewno będę wracać, bo warto, zwłaszcza że ceny bardzo rozsądne.
Na koniec polecam wypróbować pozostałe smaki poza pizzą - ja zjadłam chłodnik z ogórków i awokado. Na prawdę warto.

Dziękujemy, KatRa_2006
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Tutaj mozna zjeść bardzo ciekawą pizze, jest inne niż wszędzie - warta spróbowania. Dodatkowo obsługa jest bardzo mila, co bardzo wyróznia sie w porównaniu do konkurencji. Co więcej - drugie dania równiez bardzo dobre, aczkowiel mogłoby być ich więcej w menu!

Dziękujemy, patrykkklkkk
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

To już moja kolejna wizyta w tym miejscu i jak zawsze jestem bardzo zadowolona:) Najlepsza pizza w Szczecinie, jeszcze nigdy się nie zawiodłam!

Dziękujemy, AmeliaS1055

Kuchnia Kraftowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Kuchnia Kraftowa? Podziel się wrażeniami!