“Pyszna pizza”
Kuchnia Kraftowa — recenzja

Kuchnia Kraftowa
Nr 35 wśród 425 Restauracje (Szczecin)
Opis: Pizza inna niż wszystkie, nieoczywiste dania i desery tworzone bez kompromisów, speciality coffee, kraftowe piwa i włoskie wina.. ♥ Nowa restauracja w centrum Szczecina. Korzystamy tylko z prawdziwych produktów, wędliny zamawiamy z Włoch, feta przyjeżdża z Grecj, pomidory na sos spod wzgórz Wezuwiusza a Oscypek z Pienin. Wszystko co podajemy, zostało przygotowane od podstaw. Od ciasta do pizzy po majonez w sosie czosnkowym ! Jedyne przyprawy to laski cynamonu, gwiazdki anyżu, goździki, sól, cukier i pieprz. Teraz również na dowóz ! Restauracja znajduję się w wąskiej uliczce na prawo od Centrum Informacji Turystycznej przy Kaskadzie, przed Klubem Love All Togheter i Restauracją Radecki ;) Miło Was Widzieć! Natalia, Mariusz i cała radosna załoga Kuchni Kraftowej :*
Zrecenzowano 4 września 2019

Odwiedziłam sporo pizzeria w Szczecinie i wydawało mi się, że znalazłam ulubioną. No właśnie, wydawało mi się, dopóki nie odwiedziłam tego miejsca. Pizza pyszna, na cienkim cieście. Sałatka z kurczakiem również polecam. Z pewnością tu jeszcze wpadniemy

Dziękujemy, Alicja W

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

O tej restauracji/ pizzerii czytałam bardzo pozytywne recenzje, najpierw zamówiłam pizzę na wynos, ostatnio wybrałam się tam na rodzinny obiad. Pizza - jedna z lepszych jakie jadłam, tak dobrą jadłam jedynie we Włoszech w małej rodzinnej pizzerii. Oryginale piwa - polecam Jan Olbracht z nutą pomarańczy, bardzo dobre czeskie bezalkoholowe.
Luźna atmosfera, idealne miejsce zarówno na rodziny obiad jak i spotkanie ze znajomymi. Na pewno będę wracać, bo warto, zwłaszcza że ceny bardzo rozsądne.
Na koniec polecam wypróbować pozostałe smaki poza pizzą - ja zjadłam chłodnik z ogórków i awokado. Na prawdę warto.

Dziękujemy, KatRa_2006
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Tutaj mozna zjeść bardzo ciekawą pizze, jest inne niż wszędzie - warta spróbowania. Dodatkowo obsługa jest bardzo mila, co bardzo wyróznia sie w porównaniu do konkurencji. Co więcej - drugie dania równiez bardzo dobre, aczkowiel mogłoby być ich więcej w menu!

Dziękujemy, patrykkklkkk
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

To już moja kolejna wizyta w tym miejscu i jak zawsze jestem bardzo zadowolona:) Najlepsza pizza w Szczecinie, jeszcze nigdy się nie zawiodłam!

Dziękujemy, AmeliaS1055
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Długo szukałam miejsca gdzie mogę zjeść pyszne jedzonko, bardzo mi zależało żeby podobało się moim znajomym. Oczywscie się nie zawiodłam. Super atmosferka, żarełko - niebo w buzi, nie można chcieć więcej ^^

Dziękujemy, muszka_muszelka

Kuchnia Kraftowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Kuchnia Kraftowa? Podziel się wrażeniami!