“Moja ulubiona pizzeria w Szczecinie”
Pizzeria Perugia — recenzja

Pizzeria Perugia
Nr 135 wśród 424 Restauracje (Szczecin)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 4 września 2019

Od lat jest to moja ulubiona pizzeria w Szczecinie. Chodzę do niej od dziecka i zamawiam do domu. Bardzo dobre składniki i rodzinna atmosfera. Cienkie ciasto. Polecam bardzo:)

Dziękujemy, Szymon K

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Od lat dania serwowane w Pizzeria Perugia są niezmiennie przepyszne! Warto zjeść na miejscu, ale i w dostawie! Polecam!

Dziękujemy, karolinar259
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Miły, nieco rustykalny klimat tej pizzeri oraz przemiła obsługa to tylko świetne dodatki do wspaniałych pizz które można tu zjeść. W moim odczuciu jest to najlepsza pizzeria ze wszystkich Szczecińskich w których miałam okazję być. Wszystkie dania które wypróbowałam-gustuje głównie w pizzach i makaronach mają dobre jakościowo, smakowite składniki. Jeśli chodzi o makarony porcje nie są oszukane i mikroskopijne. Menu oferuje olbrzymi wybór pizz które mają bardzo oryginalne połączenia składników każdy wiec znajdzie coś dla siebie. Perugia co szczególne oferuje naprawdę świetne pizze z owocami morza-Fantasia di Mare jest po prostu genialna! Założyciele mają serce do prowadzenia tej restauracji : oferują sezonowe łakocie i wprowadzają co jakiś czas nowe ciekawe dania co widać na profilu facebookowym. Jest to wspaniałe miejsce nie tylko na randez vous z ukochaną osobą-gorąco polecam!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, BarbaraPsoda
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza dobra, nie jest doskonała ani przepyszna, miła obsługa, zazwyczaj długi czas oczekiwania, panowie którzy dowożą pizzę do domu bardzo sympatyczni, polecam :)

1  Dziękujemy, maciej03
Zrecenzowano 7 lipca 2019

Na prawdę dobra pizza. Ciasto na wypasie, dobre składniki, szybka dostawa. Włoska pizza w szczecinie.

1  Dziękujemy, LoveTravel432474

Pizzeria Perugia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Perugia? Podziel się wrażeniami!