Zrecenzowano: 30 maja 2019

W maju 2019 robiliśmy tu komunię. Podam Ci czytelniku suche fakty a Ty sam zdecyduj. Pierwsza rozmowa z panią manager we wrześniu 2018. Ustalona ilość gości oraz zapewnienie, że natychmiast na mail dostaniemy umowę i menu. Wpłaciliśmy zaliczkę. Minęło kilka dni i cisza. Próby dodzwonienia się spełzły na niczym. To samo mail. Po kilku nieudanych próbach tłumaczenie ze strony managera, że pewnie wpadły do spamu, że coś tam... że coś tam. Mamy umowę jest październik. Następny kontakt, a w zasadzie próby kontaktu z restauracją od kwietnia 2019. Po kilku mailach i telefonach bez odpowiedzi - jest kontakt! Ale oczywiście moje maile nie doszły. Wysyłam kolejny ze szczegółami - cisza. Kolejny mail przychodzi niespodziewanie z restauracji z ponagleniem podania szczegółów. Odpowiedziałem w wiadomości zwrotnej. W końcu dzwoni telefon, że niby mail może faktycznie był ale jakbyśmy mogli jeszcze raz podać przez telefon. W końcu komunia. Niezaprzeczalnie mają doskonałe warunki i przepiękne okolice ale tu liczy się jeszcze obsługa i jedzenie, które właściwie też rozczarowały. Niektóre potrawy poprawne inne ledwie zjadliwe. A podanie zieleniny w dużych pucharach, z których nie udało się nałożyć sałaty bez rozsypania wszystkiego wokół to już słabe. Oczywiście może moje nastawienie do jedzenia poprzedziła batalia o kontakt ale jestem ogólnie zniesmaczony. Całość pozostawiła we mnie niezatarte wrażenie niezdarności, okłamywania i mierności. Hotelu nie odwiedzałem ani ja ani nikt z gości więc się nie wypowiadam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie mogę ocenić ponieważ nie korzystałem.
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, grtnx4u
Zrecenzowano: 26 maja 2019

Pozytywne opinie chyba od znajomych.Po imprezie pozostały mi tylko niemile wrażenia.A szkoda,bo miejsce niezłe....Właścicielka z dużym darem perswazji,ale wykonanie już nie powala.Sześć imprez komunijnych na jednej sali,gwar jak w barze,mało kelnerów,samoobsługa za cenę 180pln/za osobę.Arogancja właścicielki....Zdecydowanie nie polecam.

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, Gala1123
Zrecenzowano: 1 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Zaczynajac od poczatku- czerwony dywan w stylu gwiazd Hollywood- czerwona szmatka na dwa kroki. Zamieszanie z miejscem- prosilismy o stolik nie przy parkiecie i z tylu sali- dostalismy zupelnie na odwrot. Okropny scisk przy stole- liczba gosci upchnieta do granic mozliwosci! Brak jakichkolwiek potraw na stolach- tylko salatka sledziowa. Brak wina na stolach - tylko wodka, po lampke wina nalezalo sobie podejsc do baru znajdujacego sie na poczatku sali. Jedzenie- fatalne, stolowkowe. Podobnie jak talerze czy sztucce- nieeleganckie,tanie i pamietajace czasy akademikow. Czesc potraw w innej czesci sali- np dania cieple. Zupelny bezsens- przedzieranie sie miedzy stolikami do bufetu i wracanie przez cala sale z talerzami. Potrawy nieuzupelniane- jak cos w miare smakowalo to szybko znikalo. Prosilismy o ogorka kiszonego do tatara ale niestety- nie udalo sie. Jednak nie zalujemy poniewaz nie jestesmy pewni czy to napewno byl tatar. Pewnosci nie mielismy tez do zupy pulpetowej, ktora ponoc miala byc zupa gulaszowa. O daniu glownym wspominac nie chcemy- packa z ziemniakow a na to kawal piersi kurczaka- estetyki czy smaku w daniu nie bylo. Szampan podany w plastikowym kubeczku!!! Parkiet za maly- okragle stoly po obu czesciach parkietu i niewielka przestrzen przy orkiestrze. I tu jeden z plusow- orkiestra, ktora grala calkiem niezle- rozne utwory, dla kazdego cos milego. Fotobudka na pietrze- pomysl fajny ale miejsce fatalne, bez klimatu,ustawiona na korytarzu, na przejsciu dla pracownikow do roznych pomieszczen. Powrot z kierowca- tu rowniez plus- zapisy na godzine, cena przyzwoita. Podsumowujac- kompletny brak uwagi dla szczegolow, ktore tworza atmosfere i moga z miejsca z potencjalem zrobic wiejska potancowke.

Do tej pory Sylwestra spedzalismy na balach, na wybrzezu. Chcielismy sprobowac czegos innego, na miejscu. Zalujemy i wiecej tego bledu nie powtorzymy.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, PaulaMikulska
Zrecenzowano: 24 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Fantastyczna atmosfera, piękne miejsce, przesympatycza właścicielka, wszystko szczere i prosto z serca. Na koniec spotkania miły akcent-prezent przepyszne śledzie na wynos ☺️ Ich smak chodzi za mną cały czas ☺️ Dziękujemy jeszcze raz za spotkanie i do zobaczenia we wrześniu ☺️

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, Emilia P
Zrecenzowano: 2 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jak z garmażerki. Smakowało jak pierogi z Biedronki z cebulką. Kurczaki, de volai i racuszki bezglutenowe jak z tej samej frytury (racuszki podane na końcu). Sałatka do obiadu - na 12 osób podano miseczkę o pojemności ok 1l. Wymieszaną sałata z 4 borówkami i 4 malinami. Cudo. 3 lata temu po polowinkach miałem bardzo dobre wrażenie, obecnie po absolutorium odradzam naszym młodszym kolegom organizowania podobnych imprez u śnieżków.

Termin pobytu: lipiec 2018
3  Dziękujemy, miko_ajk680