“Lunch”
Tokyo Sushi'n'Grill — recenzja

Tokyo Sushi'n'Grill
Nr 4 wśród 378 Restauracje (Szczecin)
Kuchnie: Sushi, Azjatycka, Japońska, Grill
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opis: Restauracja Tokyo Sushi'n'Grill Restauracja Tokio Sushi`n`grill to miejsce, w którym zapraszamy w podróż narodzoną z pasji do kulinarnego dalekiego wschodu .Nasza kuchnia to więcej niż jedzenie – to również przygoda z fascynująca kulturą kraju kwitnącej wiśni. Kulturą, gdzie każdy gest i każde słowo ma swoją wagę, a smakami i aromatami trzeba się delektować, niespiesznie smakując kolejne kęsy. To miejsce dla każdego, kto chce choć na chwilę zapomnieć o szalonym tempie codzienności i zanurzyć się w atmosferze egzotyki. Sekretem sukcesu restauracji Tokio są japońscy mistrzowie kuchni. Gotując zgodnie z tradycyjnymi recepturami, przywiązują ogromną wagę do wszystkich prawideł wschodniej sztuki kulinarnej. Dzięki temu każde ziarenko ryżu traktowane jest z należną mu uwagą, a kawałki ryby są zawsze perfekcyjnie pokrojone, o idealnym kształcie i grubości. Mistrzowie sushi i sashimi z szacunkiem podchodzą do tradycyjnych receptur. Zasadą kuchni japońskiej jest koncentracja na naturalnym smaku poszczególnych składników potraw. Dlatego też każdy składnik podawany jest w osobnej miseczce, aby smaki sie nie mieszały, a potrawy praktycznie nie są przyprawiane. Zapraszamy! Anita Agnihotri i Mariusz Łuszczewski
Zrecenzowano 5 września 2018 z urządzeń przenośnych

To moja pierwsza wizyta z osobą , która to miejsce odwiedza regularnie. Świetna miejscówka , stoliki na zewnątrz , koc ratunkowy dla zmarźlaków( Ważne detale).
Profesjonalna i nienachalną obsługa , świeże i smaczne sushi. Duże porcje.
Zaskoczył mnie kawałek mięsa w bulionie rybnym ( nie spożywam), ale chyba nie zauważyłam tego w karcie.
Polecam z przyjemością i potwierdzam opinię tubylca.

Dziękujemy, cellula2017

Zrecenzowano 5 września 2018

Rewelacja! Rodzinny obiad, dwójka małych dzieci, większość nie ma pojęcia o japońskich daniach. Serwis - bardzo profesjonalny, doradził i wyjaśnił wszystko jak trzeba. Dania to czysta poezja. Krewetki w tempurze - ach i och :) Sushi tylko ześwieżych - nie mrożonych ryb - rewelacja! Ceny raczej wysokie - ale od początku do końca wiadomo za co się płaci, i przynajmniej w naszym przypadku nie żałujemy ani złotówki. Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, Marcel S
Zrecenzowano 19 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Po pierwszym nie udanym razie daliśmy szanse tej restauracji jeszcze raz i niestety szkoda kasy . Zatrucie po sashimi ... chyba więcej już nie ma co pisać

1  Dziękujemy, Diana K
Zrecenzowano 3 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wszystko na duży plus! Przystawki, dania główne, sushi, desery, wszystko przypadło nam do gustu! Miło wspominam ten wieczór i z chęcią wróce tam z powrotem.

Dziękujemy, flair_gonna_flair
Zrecenzowano 26 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo lubię sushi . Tokyo to jedna z najlepszych polskich restauracji je przygotowujących . Myślę że jedyna gdzie naprawdę warto zamówić zestawy proponowane przez szefów . Gorąco polecam

Dziękujemy, zs1234

Tokyo Sushi'n'Grill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Tokyo Sushi'n'Grill? Podziel się wrażeniami!