“Bardzo profesjonalne podejście do klienta”
Cukiernia Koch — recenzja

Cukiernia Koch
Nr 10 wśród 13 Kawa i herbata (Szczecin)
Zrecenzowano 3 września 2019

Cukiernia bardzo szybko odpowiada na wiadomości dotyczące zamówienia. Dołożyli wszelkich starań aby zamówiony tort dotarł do odbiorcy. Został wykonany starannie i wszystkim smakował.

Dziękujemy, klientkaaaa

Zrecenzowano 21 lutego 2019

Miejsce zaniedbane, czas się tam zatrzymał niestety. Co do zamówienia to brak produktów,a zamówione ciasto nie było świeże.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, wartowiedziec
Zrecenzowano 13 lutego 2019

Umówiłyśmy się tu z kilkoma koleżankami na spotkanie po latach. Kiedyś to była nasza ulubiona cukiernia. Niestety, więcej tutaj nie przyjdziemy. Wystrój wnętrza się nie zmienił, ale cała reszta tak. Każda z nas zamówiła inne ciastko i żadna nie była w stanie go zjeść. Po prostu paskudztwo! Kawa też ostatniego sortu - jakaś rozpuszczalna taniocha. Chociaż ceny na to nie wskazują. Tylko obsługa w miarę sprawna.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Elżbieta K
Zrecenzowano 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy i ostatni raz byłem tu
Śpiące kelnerki, brak ciast normalnych, wszystko staroświeckie, oldschool i nie kreci - rozczarowanie.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, vegefitbear
Zrecenzowano 1 września 2018 z urządzeń przenośnych

W Kawiarni Koch byliśmy dwa razy na śniadaniu podczas krótkiego pobytu w Szczecinie z dziećmi (3 lata i 5 lat). Mimo eleganckiego wystroju i klimatu kawiarni dzieci były mile widziane. Jedzenie świeże, różnorodne i bardzo smaczne. pyszna kawa. Na deser po śniadaniu drożdżówki, bułeczki i pączki. dzieci zjadaly wszystko!
obsługa przemiła, za każdym razem mieliśmy wrażenie że jesteśmy obsługiwani jak VIP! Dziękujemy!!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Katzrayna

Cukiernia Koch — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Cukiernia Koch? Podziel się wrażeniami!