Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo wygodny hotel. Duże pokoje, ładny wystrój. Bardzo dobre śniadania. Hotelowa restauracja też serwuje bardzo dobre dania. Obsługa hotelowa jest na najwyższym poziomie. Polecam na rodzinny wypoczynek

Dziękujemy, dorota_267
Zrecenzowano: 16 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel z pięknym wystrojem. Pokoje ładnie urządzone, duży plus za wanne w łazience. Bardzo wygodne łóżka. Śniadanie smaczne, świeże produkty. Lokalizacja hotelu jest świetna. Obsługa bardzo miła. Jedyny minus to brudne szklanki w pokoju. Polecam hotel

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, klaudia1990k
Zrecenzowano: 2 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel jest położony za placem Szarych Szeregów, niedaleko stad do parku Kasprowicza i Błoni. Super miejsce na spacery. Hotel bardzo przytulny, elegancki. Idealny na odpoczynek. Można bardzo dobrze odpocząć. Polecam!

Termin pobytu: grudzień 2018
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Magda M
Zrecenzowano: 20 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Już wielokrotnie na przestrzeni 15 lat mojej pracy związanej z częstymi zmianami lokalizacji gościłem w Atrium. Z wielką przyjemnością tam wraca ze względu na miłą i profesjonalną obsługę jak i lokalizację, kuchnię a zwłaszcza śniadania:)
Polecam!:)

Termin pobytu: lipiec 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, jclapinski
Zrecenzowano: 27 czerwca 2018

Piękny hotel położony w dobrym miejscu - blisko centrum miasta i Błoni. Przed hotelem jest linia tramwajowa do samego centrum miasta, więc samochód można spokojnie zostawić na parkingu. Apartament bardzo przestronny, TV w sypialni i salonie. W łazience wanna z możliwością brania prysznica, zestaw niezbędnych kosmetyków, balsam do ciała. Są również dwie toalety. Na wyposażeniu również igielnik, czyścik do butów, kapcie, szlafroki. Pokoje są jasne, ładne, jest winda, taras, bar, duży parking. W restauracji warto spróbować dań z wołowiną i dań dnia polecanych przez Szefa kuchni. Śniadania bardzo dobre, urozmaicone. Bardzo miła obsługa, zawsze uśmiechnięta.

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, ElaJarek