“Cudowne miejsce”
Dzika Ges — recenzja

Dzika Ges
Nr 48 wśród 424 Restauracje (Szczecin)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Absolutnie warto zajrzeć, pyszne jedzenie, porcje bardzo duże, przemiła obsługa, kart jasna I czytelna, ceny bardzo przystępne. Napewno wrócimy

1  Dziękujemy, monikakH7328CQ

Niedzielny obiad zdecydowaliśmy zjeść właśnie w Dzikiej Gęsi. Jedzenie bardzo dobre. Kaczuszka zamówiona dla mnie była rewelacyjną. Idealnie upieczona, mięso rozpływało się w ustach i nie było suche. To druga wizyta w tym miejscu, pierwszym razem też było bardzo dobre. Dlatego szczerze polecam restaurację Dzika Gęś.

1  Dziękujemy, maciejg911
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy obiad w 9 osób.obsługa na najwyższym poziomie. Kelnerka szybko się nami zajęła. Dania podane w normalnym czasie.pyszne.kawa i desery B.dobre.wystroj lokalu bardzo nam się podobał. Z przyjemnością tam wrócimy.

Dziękujemy, violamanola
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Rosół bez smaku.
Kluski twarde, kaczka sucha, niedoprawiona. Tagliatelle z kurczakiem niedobre.

cena nieadekwatna do jakości.

Dziękujemy, 688kamila_
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wizyta z rodzina 12 osob. Godzina czekania na przystawki. Kolejne 40 min na glowne danie. Czyli osoby które nie zamówiły przystawki czekanie ponad półtorej godziny. Bylismy prawie jedynymi goscmi. Wydawanie 12 glownych dań przez 15 min. Jedzenie slabej jakosci. Litrowa pepsi w dzbanku wygazowana i ciepla. Nie polecam. Omijac szerokim lukiem.

1  Dziękujemy, strus667

Dzika Ges — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Dzika Ges? Podziel się wrażeniami!