“Palce lizać”
Dzika Ges — recenzja

Dzika Ges
Nr 48 wśród 425 Restauracje (Szczecin)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niedzielny obiad zdecydowaliśmy zjeść właśnie w Dzikiej Gęsi. Jedzenie bardzo dobre. Kaczuszka zamówiona dla mnie była rewelacyjną. Idealnie upieczona, mięso rozpływało się w ustach i nie było suche. To druga wizyta w tym miejscu, pierwszym razem też było bardzo dobre. Dlatego szczerze polecam restaurację Dzika Gęś.

1  Dziękujemy, maciejg911

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy obiad w 9 osób.obsługa na najwyższym poziomie. Kelnerka szybko się nami zajęła. Dania podane w normalnym czasie.pyszne.kawa i desery B.dobre.wystroj lokalu bardzo nam się podobał. Z przyjemnością tam wrócimy.

Dziękujemy, violamanola
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Rosół bez smaku.
Kluski twarde, kaczka sucha, niedoprawiona. Tagliatelle z kurczakiem niedobre.

cena nieadekwatna do jakości.

Dziękujemy, 688kamila_
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wizyta z rodzina 12 osob. Godzina czekania na przystawki. Kolejne 40 min na glowne danie. Czyli osoby które nie zamówiły przystawki czekanie ponad półtorej godziny. Bylismy prawie jedynymi goscmi. Wydawanie 12 glownych dań przez 15 min. Jedzenie slabej jakosci. Litrowa pepsi w dzbanku wygazowana i ciepla. Nie polecam. Omijac szerokim lukiem.

1  Dziękujemy, strus667
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Dnia 4.08.19 poszliśmy około godziny 16:30 do ww restauracji. Usiedliśmy w ogródku, lokal nie był pełen gości. Po 20 minutach oczekiwania na kelnerkę-wstaliśmy od stołu i wyszliśmy bez słowa. Nikt do nas nie podszedł. Totalna ignorancja. Pani kelnerka, która patrzyła nam prosto w oczy- zaczęła sobie sprzątać stoliki. Kolejna stała przy barze. Mąż poszedł zapytać: czy można na wstępie chociaż loda dziecku kupić bo niecierpliwi się, usłyszał: trzeba czekać aż ktoś podejdzie!

Dziękujemy, Ala D

Dzika Ges — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Dzika Ges? Podziel się wrażeniami!