“Jedzenie okropne!”
Dzika Ges — recenzja

Dzika Ges
Nr 48 wśród 425 Restauracje (Szczecin)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Rosół bez smaku.
Kluski twarde, kaczka sucha, niedoprawiona. Tagliatelle z kurczakiem niedobre.

cena nieadekwatna do jakości.

Dziękujemy, 688kamila_

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wizyta z rodzina 12 osob. Godzina czekania na przystawki. Kolejne 40 min na glowne danie. Czyli osoby które nie zamówiły przystawki czekanie ponad półtorej godziny. Bylismy prawie jedynymi goscmi. Wydawanie 12 glownych dań przez 15 min. Jedzenie slabej jakosci. Litrowa pepsi w dzbanku wygazowana i ciepla. Nie polecam. Omijac szerokim lukiem.

1  Dziękujemy, strus667
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Dnia 4.08.19 poszliśmy około godziny 16:30 do ww restauracji. Usiedliśmy w ogródku, lokal nie był pełen gości. Po 20 minutach oczekiwania na kelnerkę-wstaliśmy od stołu i wyszliśmy bez słowa. Nikt do nas nie podszedł. Totalna ignorancja. Pani kelnerka, która patrzyła nam prosto w oczy- zaczęła sobie sprzątać stoliki. Kolejna stała przy barze. Mąż poszedł zapytać: czy można na wstępie chociaż loda dziecku kupić bo niecierpliwi się, usłyszał: trzeba czekać aż ktoś podejdzie!

Dziękujemy, Ala D
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Byłem głodny ale nie dało się tego zjeść. Zamówiłem żeberka kierując się opiniami - że są w porządku. Niestety nie dotarłem nawet do połowy jedzenia. Wygląd potrawy jeszcze ok ale smak okropny. Mięso źle pachnie, jakby było nieświeże. Bardzo dużo przypraw, żeby zabić smak tego mięsa. Surówka z buraczków bardzo przeciętna. Kazałem wszystko zabrać kelnerce (była trochę zmieszana, bo wyraziłem swoją opinię). Do tego stopnia złe jedzenie, że zrobiło mi się niedobrze a to już bardzo niefajnie... Generalnie - nie nadaje się to do jedzenia.

2  Dziękujemy, szch1
Zrecenzowano 8 lipca 2019

Jestem ze Slaska dizs miałam okazje w restauracji sprobowac gesi podawanajes z kluskami slaskimi i kapusta, niestety danie duzo ponizej przecietnej, kluski mrozone smierdzace zamrazara, kapusta rozgotowana ciapa zalana octem, kuchrz twiwrdzil ze tak smakuje modra kapusta mylil sie i to grubo u Nas modra kapuste je sie co niedziele znam jej smak bardzo dobrze jednak probiowal wmowic nie znajac tego smaku, zero doswiadczenia w kuchni niestety wychodzi na talerzu. Nie polecam kluski suche mrozane smierdzace rowniez nie powinny sie nazywac dziurka z kluska bo kolo niej nie stały, nie polecam a wrecz odradzam. Jedynie kelnerwia bardzo miła.

Dziękujemy, Megitom

Dzika Ges — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Dzika Ges? Podziel się wrażeniami!