“Spotkanie”
Dzika Ges — recenzja

Dzika Ges
Nr 35 wśród 388 Restauracje (Szczecin)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Mila obsluga, jedzenie smaczne, fajny klimat. Widok na Plac i budynek szkoly muzycznej.Mialam okazje dwa lata temu byc pierwszy raz na wigilijnej kolacji firmowej w tym lokalu i wiedzialam ze tam wroce.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, malolata

Zrecenzowano 13 sierpnia 2018

Bardzo dobra restauracja z mila obsluga. Salatka z gesich pipek przepyszna a pierozki z gesina w sosie smietanowym posypane parmezanem palce lizac. Goraco polecam.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, daria722018
Zrecenzowano 12 sierpnia 2018

Bardzo przyjemne miejsce na rodzinne spotkanie.Bardzo miła i uprzejma obsługa.Kelner bardzo cierpliwy,dyspozycyjny i pomocny przy wyborze dań opisując każda potrawę z menu.Szybki czas oczekiwania od momentu zamowienia.Porcje duże i bardzo smaczne.Duzy i bardzo smaczny wybór deserów.Jak na wieczór przystało stolik pięknie udekorowany .Swieze kwiaty i świeczki na stole.Ceny adekwatne do jakości.Lokal czysty i estetyczny.Goraco polecam!!!!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Joanna W
Zrecenzowano 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam wszystkim, bardzo dobre jedzenie i mega duże porcje, mój mąż miał problem z zjedzeniem całego dania, a potrafi zjeść. Ceny przyzwoite,porcje ogromne. Czas oczekiwania względny.
Jedyny mały minusik kelnerka nie pofatygowała się by wydać resztę. Mieliśmy i tak zostawić napiwek,ale to mi się nie spodobało.

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Paulina F
Zrecenzowano 2 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byłem dwukrotnie, za pierwszym razem wyszedłem rozczarowany, za drugim było już smacznie. Jedzenie smaczne, wystrój ładny, zlokalizowany przy moim ulubionym placu w Szczecinie.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, pmdr85

Dzika Ges — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Dzika Ges? Podziel się wrażeniami!