“Smaczny obiad”
Dzika Ges — recenzja

Dzika Ges
Nr 37 wśród 390 Restauracje (Szczecin)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 13 sierpnia 2018

Bardzo dobra restauracja z mila obsluga. Salatka z gesich pipek przepyszna a pierozki z gesina w sosie smietanowym posypane parmezanem palce lizac. Goraco polecam.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, daria722018

Zrecenzowano 12 sierpnia 2018

Bardzo przyjemne miejsce na rodzinne spotkanie.Bardzo miła i uprzejma obsługa.Kelner bardzo cierpliwy,dyspozycyjny i pomocny przy wyborze dań opisując każda potrawę z menu.Szybki czas oczekiwania od momentu zamowienia.Porcje duże i bardzo smaczne.Duzy i bardzo smaczny wybór deserów.Jak na wieczór przystało stolik pięknie udekorowany .Swieze kwiaty i świeczki na stole.Ceny adekwatne do jakości.Lokal czysty i estetyczny.Goraco polecam!!!!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Joanna W
Zrecenzowano 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam wszystkim, bardzo dobre jedzenie i mega duże porcje, mój mąż miał problem z zjedzeniem całego dania, a potrafi zjeść. Ceny przyzwoite,porcje ogromne. Czas oczekiwania względny.
Jedyny mały minusik kelnerka nie pofatygowała się by wydać resztę. Mieliśmy i tak zostawić napiwek,ale to mi się nie spodobało.

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Paulina F
Zrecenzowano 2 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byłem dwukrotnie, za pierwszym razem wyszedłem rozczarowany, za drugim było już smacznie. Jedzenie smaczne, wystrój ładny, zlokalizowany przy moim ulubionym placu w Szczecinie.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, pmdr85
Zrecenzowano 9 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Byłam już kilka jak nie kilkanaście razy w tej restauracji i nie mam zarzutów. Wszystko jest ładnie podane, dobrze doprawione, bardzo smaczne, oraz wystrój przyjemny, a obsługa kelnerska pomocna i miła. Jest tam tez kącik dla dzieci. Z zup można w 100% polecić żurek oraz zupę dyniowa- jest pyszna! Sosy dodatkowe oraz wszystkie salatki i surowki smaczne ( może tylko marchewki dziwnie imbirowe). Wszelkie mięsa są również godne polecenia- myślę że dania jedne z najlepszych w Szczecinie. Sznycel - miękki, świeży i ogromny, stek z polędwicy dobrej jakości choć nie za duży, połowa kaczki i udko dobre, kruche, piersi z gęsi z jabłkiem też super choć porcja trochę mała tak jak cielęciny duszonej z grzybami. Ale wszystko jest naprawdę godne spróbowania i powrotu aby spróbować inne dania. Polecam

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, ania28082

Dzika Ges — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Dzika Ges? Podziel się wrażeniami!