Szczecin
Zrecenzowano: 27 października 2018

Niektóre rzeczy bym odrobinę unowocześnił, ale hotel sprawia bardzo dobre wrażenie. Jak jestem w delegacji to bardzo doceniam cichy pokój, wygodne łóżko i czystą łazienkę. Niby niewiele a wbrew pozorom nie jest o to łatwo w hotelach, natomiast w Bończy owszem

Termin pobytu: październik 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, DawidM2147
Zrecenzowano: 23 października 2018

Szczecin mnie zauroczył, zatrzymałam się w Bończy, żeby pozwiedzać. Co do samego hotelu - nie jest nowy, ale wiek i położenie nadaje temu miejscu charakteru, czego brakuje zimnym hotelom w industrialnym stylu. Tu jest czysto, przytulnie.

Termin pobytu: październik 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, IlonaT463
Zrecenzowano: 6 października 2018

Już raz zawitałam w hotelu Bończa. Było to 2 lata temu. Zapamiętałam to miejsce nie tylko przez rzekę, głównie przez ciepłą atmosferę panującą w hotelu. Powiedziałabym nawet rodziną. Nie zawiodłam się i za drugim razem. Trzymają poziom cały czas a rzeka poraz kolejny mnie zauroczyła. Coś pięknego

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Irena_Myszkowska
Zrecenzowano: 3 października 2018

Pobyt udany złożyło się na to dużo czynników zaczynając od miłej obsługi jak się wchodzi do hotelu, po ładne pokoje, restaurację, rzeczkę która jest chyba najbardziej rozpoznawalnym elementem. Hotel jest zadbany i wewnątrz i z zewnątrz

Dziękujemy, Karolakowa85
Zrecenzowano: 16 września 2018

Po stresującej konferencji miałem chęć zjeść coś dobrego, wypić whisky i pójść spać. W Bończy mi się to udało. Wyspałem się za wszystkie czasy, żadnych hałasów z zewnątrz. Obsługa to chyba na palcach chodziła.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, arturbaranek20