Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

hotel w dobrym miejscu, blisko atrakcji, zabytków, Odry, centrów handlowych itd. hotel 6 pięter. w lobby winda. można też wejść na wyższe piętra schodami. winda na kartę. w czasie naszego pobytu bar i restauracja były zamknięte. pokój ładny i wygodne. nasz 319. łazienka z wanną i prysznicem, ręczniki suszarka, chemia łazienkowa z dystrybutorów. wygodne łóżko, okno na wewnętrzny dziedziniec, woda gazowana i niegazowana, czajnik, kubki. kawa herbata. hotel proekologiczny - kosmetyki, zakaz palenia itd. parking na poziomie -1. bardzo dobre śniadanie. kawa herbata soki woda z cytryną mleko. wędliny sery paprykarz warzywa surowe i konserwowe jajecznica i kiełbaska z cebulą. trochę mało miejsca i obsługa przy dużym obłożeniu lekko nie nadążała. przy nastepnej wizycie w Szczecinie na pewno będzie brany ten hotel pod uwagę. ps. wifi i tv z wieloma kanałami

Dziękujemy, nikt73
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ilona J, Kierownik recepcji, Campanile Szczecin HotelOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dzień dobry, serdecznie dziękuję za poświęcenie czasu i pozostawienie opinii na temat pobytu w hotelu Campanile. Jest mi niezmiernie miło, że byli Państwo zadowoleni z naszych usług. Z przyjemnością ugościmy Państwa ponownie. Zapraszamy do kolejnych odwiedzin podczas następnej wizyty w Szczecinie.
Pozdrawiam

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Tym razem podróż była dla mnie niezadowalająca. W pokoju miałem duże pająki, pokój nie do końca posprzątany (może z powodu remontu, który nie był robiony przez długi czas). Restauracja była zamknięta i nie mogłem nic zamówić do picia ani jedzenia po 18:00.

Wskazówka dotycząca pokoi: odnowić...
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Campanile.com - Louvre Hotels Group
Dziękujemy, wwwwwwwwwwww22223

Dzień dobry, dziękujemy za poświęcenie czasu i podzielenie się z nami uwagami na temat pobytu w hotelu. Jest nam niezmiernie przykro, że nie spełniliśmy Pana oczekiwań. Proszę przyjąć z tego powodu nasze najszczersze przeprosiny. Przedstawione przez Pana opinie są dla nas niezwykle ważne. Dzięki nim wiemy nad jakimi aspektami naszej pracy musimy się bardziej skupić. Mimo wszystko zapraszamy ponownie, postaramy się zatrzeć złe wrażenie.
Pozdrawiam Serdecznie,

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Lokalizacja dobra, choć w godzinach szczytu jest problem z parkowaniem, a miejsce na parkingu hotelowym nie zawsze jest.
Sam hotel typowo sieciowy, mający już kilka lat i domagający się powoli odświeżenia.
Czystość bez zastrzeżeń.
Śniadanie świetne, z dużym wyborem produktów.

Dziękujemy, Maciej O

Dzień dobry Panie Macieju,
Bardzo dziękuje za podzielenie się z nami opinią o pobycie w naszym Hotelu. Opinie naszych Gości są dla nas zawsze bardzo cenne i pomagają nam udoskonalać nasz serwis oraz podwyższać jakość naszych usług.
Cieszymy się, iż spełniliśmy oczekiwania w kwestii śniadań. Zapraszamy do kolejnych odwiedzin podczas następnej wizyty w Szczecinie. Pozdrawiam Serdecznie

Zrecenzowano: 2 lipca 2019

Pokój ok. nie spodziewałem się więcej, jedyną uwagą jest małe prześcieradło na łóżku (chyba powinno być podwinięte pod materac)
natomiast łazienka:
- światło zapala się po minucie
- szyba oddzielająca prysznic od reszty pomieszczenia tak mała, że trudno nie zachlapać połowy pomieszczenia
Nie działał regulator temperatury klimatyzacji.
Przy zameldowaniu nie dostałem drugiej karty wstępu do pokoju i windy (rezerwacja była dla dwóch osób) dopiero na wyraźne żądanie u innej osoby w recepcji.
Ogólnie oczekiwałem wyższego standardu w tej cenie.
pozdrawiam
Jan

Dziękujemy, janpaintballsclub
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ilona J, Kierownik recepcji, Campanile Szczecin HotelOdpowiedź udzielona 24 lipca 2019

Dzień dobry, serdecznie dziękujemy za poświęcenie czasu i podzielenie się z nami uwagami na temat pobytu w hotelu. Przedstawione przez Pana opinie są dla nas niezwykle ważne. Dzięki nim wiemy nad jakimi aspektami naszej pracy musimy się bardziej skupić. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Mamy nadzieję, że w najbliższej przyszłości będziemy mieli szansę zaprezentowania usług wysokiej jakości, Pozdrawiam Ilona J, Kierownik Recepcji

Zrecenzowano: 8 maja 2019

Jeśli ktoś przyjedzie, żeby się przespać to jak najbardziej polecam, ale jeśli ktoś lubi zjeść wieczorem pyszna kolacje to trzy krótki mowie NIE, NIE, NIE...
Za to lokalizacja jest super, nie daleko są wspaniałe restauracje...

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Culture31142952521
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ilona J, Kierownik recepcji, Campanile Szczecin HotelOdpowiedź udzielona 19 maja 2019

Dzień dobry, serdecznie dziękujemy za poświęcenie czasu i pozostawienie opinii na temat pobytu w hotelu .Niezmiernie nam przykro, że nie spełniliśmy Państwa oczekiwań w kwestii kuchni, obiecujemy poprawę tak, aby przy następnej wizycie wszystko było w najlepszym porządku. Mamy nadzieję że zdecydują się Państwo odwiedzić nas ponownie.
Z pozdrowieniami Ilona J, Kierownik Recepcji