“Na szybki lunch”
Bistro Na Jezykach — recenzja

Bistro Na Jezykach
Nr 104 wśród 425 Restauracje (Szczecin)
Kuchnie: Współczesna, Zdrowa, Pub-restauracja
Zrecenzowano 8 września 2019

Lokal w centrum miasta idealny na szybki lunch. Sympatycznie urządzony, miła obsługa. Ceny rozsądne. Spory wybór potraw. Płatność kartami.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, jarekmat

Zrecenzowano 25 marca 2019

Szału nie ma, dość drogo jak na takie jedzenie, jest ok ale mogloby byc lepiej, plusem sa karty magnetyczne

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, kornaum
Zrecenzowano 11 listopada 2018

Cena nieadekwatna do jakości, drogo, cena przy płatności wyższa niż w karcie dań. Lokalizacja bardzo dobra, niestety tylko lokalizacja

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Voyager14188357402
Zrecenzowano 4 lipca 2018

Kilka razy odwiedziłam piekarnię, żeby zjeść śniadanie. Po piątym czy szóstym razie powiedzieliśmy sobie, że już więcej nie pójdziemy, ale... Po dłuższej przerwie stwierdziliśmy, że jeszcze raz. I niestety znowu rozczarowanie. Po pierwsze obsługa. Panie bez uśmiechu i w ogóle smutne, że muszą pracować i coś mówić. I KAWA. Przy obecnej konkurencji, jak dla mnie, najgorsza kawa w mieście :( Niestety. Kawa biała, za każdym razem prosiliśmy o mało mleka, to raz nie słyszano, a kolejny raz rozwodniono kawę tak, żeby tylko zapełnić kubek. NIE!!! Kawa musi być dobra. Nie można oszczędzać na kawie. Mimo, że kanapki są smaczne i pieczywo i inne wypieki (cynamonka, bagietka z oliwkami - super) i wydajemy tam prawie 50zł (dwie osoby), żeby zjeść śniadanie (kanapka+kawa) i kupić chleb, to naprawdę z powodu obsługi i kawy już tam nie wrócimy. Ceny nie są najniższe. Dawaliśmy miejscu kilka szans. Polecam wejść po pieczywo, zapłacić i wyjść. Niestety

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, MMGCh
Zrecenzowano 17 maja 2018

Miejsce świetnie położone, w centrum Szczecina, przy Bramie Portowej. Jedzenie całkiem niezłe - łatwo było znaleźć coś bez mięsa. Pewnym minusem było to, że nie wszystkie potrawy były ciepłe. To chyba przypadłość tego typu barów. Obsługa bardzo miła.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Dyinacz

Bistro Na Jezykach — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Bistro Na Jezykach? Podziel się wrażeniami!