“Poranki do poprawy”
Bistro Na Jezykach — recenzja

Bistro Na Jezykach
Nr 88 wśród 378 Restauracje (Szczecin)
Kuchnie: Współczesna, Zdrowa, Pub-restauracja
Zrecenzowano 4 lipca 2018

Kilka razy odwiedziłam piekarnię, żeby zjeść śniadanie. Po piątym czy szóstym razie powiedzieliśmy sobie, że już więcej nie pójdziemy, ale... Po dłuższej przerwie stwierdziliśmy, że jeszcze raz. I niestety znowu rozczarowanie. Po pierwsze obsługa. Panie bez uśmiechu i w ogóle smutne, że muszą pracować i coś mówić. I KAWA. Przy obecnej konkurencji, jak dla mnie, najgorsza kawa w mieście :( Niestety. Kawa biała, za każdym razem prosiliśmy o mało mleka, to raz nie słyszano, a kolejny raz rozwodniono kawę tak, żeby tylko zapełnić kubek. NIE!!! Kawa musi być dobra. Nie można oszczędzać na kawie. Mimo, że kanapki są smaczne i pieczywo i inne wypieki (cynamonka, bagietka z oliwkami - super) i wydajemy tam prawie 50zł (dwie osoby), żeby zjeść śniadanie (kanapka+kawa) i kupić chleb, to naprawdę z powodu obsługi i kawy już tam nie wrócimy. Ceny nie są najniższe. Dawaliśmy miejscu kilka szans. Polecam wejść po pieczywo, zapłacić i wyjść. Niestety

Dziękujemy, MMGCh

Zrecenzowano 17 maja 2018

Miejsce świetnie położone, w centrum Szczecina, przy Bramie Portowej. Jedzenie całkiem niezłe - łatwo było znaleźć coś bez mięsa. Pewnym minusem było to, że nie wszystkie potrawy były ciepłe. To chyba przypadłość tego typu barów. Obsługa bardzo miła.

Dziękujemy, Dyinacz
Zrecenzowano 12 maja 2018

świetna przestrzeń, szwedzki stół na piatke!
na dania z karty trzeba ZA DŁUGO czekać!!! nie próbujcie - strata czasu...
na miejscu piekarnia i cukierna z duzym wyborem asortymentu

Dziękujemy, Magda R
Zrecenzowano 10 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre miejsce żeby szybko coś przekąsić , jedzenie nie jest na najwyższym poziome ale i tak jest powyżej średniej szczecińskiej. Bardzo miła obsługa. Polecam

Dziękujemy, KamilK5500
Zrecenzowano 7 maja 2018

Niejednokrotnie lokal wybierałem na miejsce na obiad. Zawsze smacznie. Świetny widok na Bramę Portową.

Dziękujemy, andrzej298

Bistro Na Jezykach — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bistro Na Jezykach? Podziel się wrażeniami!