“Rewelacja”
Fabryka Szczecińska — recenzja

Fabryka Szczecińska
Nr 74 wśród 425 Restauracje (Szczecin)
Kuchnie: Europejska
Opis: Wszystko zaczęło się w 2013 roku w centrum miasta powstał dwupoziomowy lokal tworzący tradycyjne dania w połączeniu z odważnymi, nowymi smakami. Wykorzystujemy naturalne składniki, sezonowe warzywa i owoce tworząc z nich dania mięsne i wegetariańskie.
Zrecenzowano 9 września 2019

Trafiłam do Fabryki z polecenia znajomej.
Nie zawiodłam się.
Miejsce bardzo klimatyczne, przytulne.
Obsługa bardzo miła.
Jedzenie przepyszne.
Dania proste, ale genialnie przyrządzone.
Zamówiliśmy dwa dania. Makaron z kurczakiem w sosie śmietanowym to po prostu mistrzostwo. Bardzo delikatne mięso, aksamitny, kremowy sos. Danie godne polecenia. Drugim daniem była pierś z kurczaka w sosie borowikowym z sałatką ze świeżych warzyw w sosie vinegrette i z pieczonymi ziemniaczkami. Tak smaczneho sosu vinegrette jeszcze nie jadłam.
Porcje bardzo duże, ceny niskie.
Bede tu wracała i na pewno polece to miejsce moim znajomym.

Dziękujemy, Alicja G

Zrecenzowano 10 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zestaw Jacka jak zawsze na wielkiiiii plus! Sos vinegret do sałatki to jest taki sztos, że mogłabym jeść z nim samą sałatę
I craftowe piwka!

Dziękujemy, oliviazalevska
Zrecenzowano 17 kwietnia 2019

Trafiłam tam przez przypadek...
Nie bedę sie rozpisywac bo nie ma sensu.
Chciałam zamówić 2 zupy - niestety była tylko jedna i to bardzo niskich lotów.
Kelnerka nie zwróciła uwagi że prosilismy o 2 wrapy, sztućce podane dla 1 osoby a nie dla dwóch.

Niestety i obsługa i jedzenie bardzo kiepskie.
Ceny nie najniższe - stanowczo jest wiele innych fajnych miejsc gdzie mozna dobrze zjesc!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Kamila J
Zrecenzowano 6 października 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na drinku i piwku, bardzo przyjemny wystrój ogródek piwny Ok, duży wybor piw kraftowych ceny Ok, drinki mocne, jak dla dziewczyn troszkę za mocne,obsługa mogłaby częściej chodzić w ogródku piwnym ale ogólne wrażenie pozytywne, napewno wrócimy serdecznie możemy polecić lokal.

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, dominikoraczynski
Zrecenzowano 20 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne śniadania i desery! Wszystko w wydźwięku na 100% pod warunkiem ogarniętej obsługi. Przystępne ceny, fajne miejsce na gastronomicznej mapie Szczecina.Polecam.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, candyees

Fabryka Szczecińska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Fabryka Szczecińska? Podziel się wrażeniami!