“Meegaaa”
Restauracja Per Se — recenzja

Restauracja Per Se
Nr 9 wśród 388 Restauracje (Szczecin)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 29 października 2018 z urządzeń przenośnych

Jak zawsze kuchnia na najwyższym poziomie. Przepyszne dania kuchni sródziemnomrskiej. Cuowne drinki i wspaniala osluga. Własciciele dbaja o najmniejszy szczegół. Polecam każdemu

Dziękujemy, JoannaJoana

Zrecenzowano 7 października 2018

Kolacja we dwoje w restauracji Per Se była wyśmienita, przemiła obsługa oraz kelner, który wykonywał swoją pracę z pasją. Lokal urządzony elegancko i gustownie.

Przed podaniem zamówionego dania kelner podał "czekadełko" a następnie przed podaniem dania głównego opowiedział co nieco na temat dania a także napojów, które komponują się z daniem głównym.

Zamówione przez nas makarony były wyśmienite, danie doskonale doprawione czuć było przechodzące smaki, gdzie żaden z nich nie wyróżniał się nad to co sprawiało uczucie oglądania świetnego serialu, gdzie każdy kęs był nowym i to ciekawszym odcinkiem.

Tego dnia trafiliśmy również na występ na żywo co było małym zaskoczeniem.

Serdecznie polecam to miejsce do którego z pewnością wrócę nie raz.

Dziękujemy, Marcin K
Zrecenzowano 4 października 2018

Pierwszy raz bylam w Per Se prawie 3 lata temu. Bylam z corka i obie bylysmy zachwycone zarowno jedzeniem ktore bylo wybitne jak rowniez obsluga i wystrojem lokalu. Co sie zmienilo? Wystroj nadal jest elegancki, kelnerzy mili,jedzenie bardzo ladnie podane ale to juz nie to. Rok temu juz mi tak bardzo nie smakowalo to co zamowilam a w tym roku bylam zawiedziona. Ceny niezmiennie duze ale to wkalkulowalam ale mialam w pamieci ten pierwszy pobyt w Per Se gdzie kelner z pasja opowiadal o daniach ktore serwuja. Teraz jakos powialo chlodem. Elegancko, drogo a jedzenie jakby gorsze. Nadal uwazam,ze mozna tam zaprosic swoich gosci co zrobilam w tym roku i nadal bylo OK ale znalazlam inne swietne miejsca w Szczecinie gdzie jest nie tylko dobre jedzenie ale jest milo,swojsko i znacznie taniej.

1  Dziękujemy, ewalisewska
Zrecenzowano 2 października 2018

Miła obsługa, jedzenie przepyszne, a na moje pytanie o alergeny, otrzymałam odpowiednią odpowiedź i został przygotowany posiłek bez alergenów właśnie. Fajny wystrój, super atmosfera.

Dziękujemy, kamilakolis
Zrecenzowano 2 września 2018

Bardzo dobre jedzenie, inne niż w większości lokali w Szczecinie. Sporo dań z owocami morza, doskonała oprawa i świetna obsługa. Wnętrze nienachalne, przytulne, pomimo samej budowy lokalu można poczuć się tutaj kameralnie. Bardzo duża karta drinków i alkoholi, odpowiednia karta dań pozwala znaleźć dla każdego coś dla siebie. Jest to jedno z nielicznych miejsc na mapie Szczecina, gdzie można poczuć klimat Dobrej restauracji ze zwyczajami godnymi najlepszych lokali na Świecie. Kucharz na życzenie gości jest w stanie przygotować dowolne danie z poza karty w oparciu o posiadane bazy mięs i owoców morza. Drobiazgi dopracowane w restauracji widać nawet w toalecie. Pokażcie mi miejsce w Szczecinie gdzie znajdę jednorazowe nakładki higieniczne na toalety. Zupełna rzadkość, która w tak przyziemny sposób pokazuje, że właściciele restauracji traktują gości tak, jakby chcieli sami być traktowani. Takie miejsca jak toalety zwykle obnażają lokale gastronomiczne ze względu na wystawny "rynek" i "prawdę" zapisaną przy pisuarze. Jak dla mnie 5 na 5 od kuchni poczynając, przez obsługę, detale, organizację, atmosferę, dobór dań, staranność, utrzymanie standardu na toalecie kończąc :-) Serdecznie polecam.

Dziękujemy, Konrad-dembczynski

Restauracja Per Se — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Per Se? Podziel się wrażeniami!