“Rocznica ślubu”
Ukraineczka — recenzja

Ukraineczka
Nr 16 wśród 425 Restauracje (Szczecin)
Kuchnie: Ukraińska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 7 września 2019

Rezerwacja stolika na umówioną godzinę gotowa. Wybrane dania bez zarzutu. Znajomi bardzo zadowoleni. Małżonka również. Ja przypomniałem sobie smaki z przed lat. Odwiedziliśmy jeszcze przy okazji dni morza. Mała przystaweczka i piwo( ciemne) dobre. Napewno co jakiś czas będziemy odwiedzać.

Dziękujemy, hranolek

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierogi ruskie calkiem smaczne ale plywaja w takiej tonie tluszczu ze to jakies nieporozumienie. Karta dosc bogata, do wyboru kilka zup i wiele dan z miesem. Ceny srednie, jakosc przecietna.

Dziękujemy, Allla
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Vsem mohu jenom doporucit. Ukrainskou kuchyni znam velice dobre, ale tento gastronomicky zazitek me mile prekvapil. Baklazanove rulicky, borsc a pelemene - vse na jednicku. Mily personal a nizke ceny. Proste PARADA. VRELE doporucuji.

Dziękujemy, MakroSVK
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie jednak ceny nie są adekwatne do tego co znajdujemy na talerzu. Dwa pierożki 20 zł dziecko się tym nie naje. Restauracje polecam jako ciekawostkę a nie miejsce gdzie możemy dobrze zjeść. Pyszne mocne ciemne piwo.

Dziękujemy, Łukasz H
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Stolik zarezerwowany z okazji urodzin mojej Mamy.Z różnymi zwyczajami spotykałam się w takiej sytuacji w innych knajpach:bukiecik kwiatów,lampka wina czy kawa gratis albo zwyczajnie- życzenia dla Jubilata.Tym razem NIC!Jeżeli ktoś lubi zawiesistą,treściwą i dość tłustą kuchnię-polecam.Porcje dość małe.Ja jako osoba nie jedząca mięsa i biorąca pod uwagę ilość kalorii na talerzu,zawsze w tym m-cu zamawiam zapiekanego bakłażana.Danie lekkie,pełne warzyw i nie za słone.Obie sale(nawet ta górna)-ciemne.Wystrój ciężki,ludyczny-kto co lubi.Za to krzesła zdecydowanie za twarde a stoły za wysokie,dla starszych osób na dłuższe posiedzenie niewygodnie.Wizyta w tym m-cu to wyprawa na kulinarne kresy,które warto poznać.

Dziękujemy, kosmetka

Ukraineczka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Ukraineczka? Podziel się wrażeniami!