“Restauracja godna polecenia ”
Ukraineczka — recenzja

Ukraineczka
Nr 17 wśród 389 Restauracje (Szczecin)
Kuchnie: Ukraińska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 12 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo przytulna restauracja z miła obsługą. Bogaty wybór dań z kuchni naszych sąsiadów, jest w czym wybierać. Spróbowałem kilku potraw, wszystkie bardzo smaczne. Cała rodzina była bardzo zadowolona z posiłku, więc mogę gorąco polecić, warto odwiedzić "Ukraineczke".

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, 358jerzyn

Zrecenzowano 10 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Cudowny bulion z pierożkami, dobre cepeliny i pyszne danie w garnuszku (placki ziemniaczane z wieprzowiną i sosem grzybowym). Krótko mówiąc jedzenie super. Do tego fajna herbata z marmoladą własnej produkcji i bardzo miła obsługa. Polecam!

Dziękujemy, Margo9977
Zrecenzowano 15 października 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam restauracje Urkaineczka.
Pyszne dania za rozsądną cenę :)
Bliny z kurczakiem i pieczarkami pierwsza klasa :)

Dziękujemy, Katarzyna_Krupa
Zrecenzowano 14 października 2018 z urządzeń przenośnych

Jestem miłe zaskoczony jakością dań kuchni ukraińskiej jakie otrzymałem w restauracji Ukraineczka. Cepeliny pyszne, kompocik również super. Bardzo polecam to miejsce

Dziękujemy, oskar93pl
Zrecenzowano 3 października 2018 z urządzeń przenośnych

Miłe pierwsze wrażenie, Pani nas przywitała z uśmiechem na twarzy i szybko złożyliśmy zamówienie. Ja zamówiłam cepeliny, koleżanka placki ziemniaczane z sosem grzybowym. Moje danie było bardzo smaczne, ale koleżanka czuła się trochę oszukana, ponieważ nie myślała, że "grzyby" w sosie będą pieczarkami. Pani która nas obsługiwała chyba później zapomniała o nas, bo podchodziła tylko do innych klientów omijając nasz stolik. Chciałyśmy domówić parę rzeczy, ale po dłuższym czasie oczekiwania na kelnerke same do niej podeszlysmy. Tak samo było z rachunkiem. Mimo wszystko polecam, ale jednak minus ląduje za obsługę.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, roxs681

Ukraineczka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Ukraineczka? Podziel się wrażeniami!