Szczecin

“Przyzwoite”
Sushi Sake — recenzja

Sushi Sake
Nr 217 wśród 426 Restauracje (Szczecin)

Jedzenie smaczne i świeże. Jadam tam sushi które zawsze jest dobre i nigdy nie było zastrzeżeń. Obsługa profesjonalna i dobrze zorientowana w karcie. Dań kuchni tajskiej nie polecam, mocno średnie. Lokal duży i przestronny.

Dziękujemy, atomic242

Zrecenzowano 30 grudnia 2018

To pierwsze sushi jakie jadłam. Polecam, naprawde smaczne, miejsce klimatyczne, obsługa przesympatyczna.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Zofia S
Zrecenzowano 2 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Choć lokal sam w sobie nigdy nie wiódł prymu w wystroju, czy tez bycia knajpą do której "sie chodzi" bo tak wypada, to jednak sushi zawsze było dobre i nigdy nie wyszliśmy zawiedzeni. W ostatnim czasie z przyczyn głównie rodzinnych, zamawiamy jedzenie z odbiorem w lokalu i cieszymy sie sushi w domu (i rabatem 30% na zestawy). Oczywiście są lokale bardziej wystawne, czy z bardziej wyszukanym menu, ale warto dać sake szanse, choćby po to, aby mieć bazę do porównań. Niestety w ostatnim czasie popsuło sie Nigiri z tuńczykiem - zawsze każdy chciał mieć je dla siebie, a teraz najdłużej zostaje na talerzu - jest pole do poprawek.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, Artoooro
Zrecenzowano 26 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Witam
Ja rozumiem że Szczecin to nie Tokio,ale ale za takie ceny w karcie to wypadałoby troszkę się postarać zupa bez smaku,kilka krewetek w cieście 59zł to żart myślałem że będzie mniam mniam a było.
Tak se.
Małżonka zamawia kaczkę w sezamie, zresztą jedyne danie w karcie z kaczki .
Kaczka gotowana podana z sałatą lodową ,sos sezam bez ładu i składu za 49zł tragedia.
Zacytuję klasyka...
Irytuje mnie to.

Termin wizyty: listopad 2016
Dziękujemy, robertlU5152OZ
Zrecenzowano 8 kwietnia 2016 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre z dobrej jakości produktów. Sushi bez zarzutu, Tempura warzywna znakomita. Plus za gorące ściereczki. Niestety atmosfery i zapachu kraju kwitnącej wiśni niestety nie ma. Odstręcza zapach smażonego oleju w lokalu (wentylacja nie tak?) herbata podana a nie wniesiona i to bez podgrzewacza. Za to miła obsługa. Za małe talerzyki gdy obok sushi podaje się tempurę. Sosy ok choć brakowało ekstrasów np sos wasabi.

Termin wizyty: kwiecień 2016
Dziękujemy, 136AnnaB

Sushi Sake — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Sushi Sake? Podziel się wrażeniami!