Szczecin

“LOKAL”

Restauracja Ricoria Ristorante
Nr 66 wśród 426 Restauracje (Szczecin)
Opis: Ricoria Ristorante powstała z pasji i chęci podzielenia się z Państwem miłością do gotowania. Oferta skierowana do Państwa to kuchnia tradycyjna polska i kuchnia włoska. Ale Ricoria Ristorante to też wspaniała pizza z pieca opalanego drewnem, co wpływa na unikalny smak ciasta.
Zrecenzowano 11 września 2019

Miejsce niby daleko a z drugiej strony bardzo blisko, lokal po prostu SUPER, wnętrze nadaje klimat, bardzo dobre jedzenie nadaje smak i obsługa dopina wszystko na ostatni guzik. Miejsce na dobry zwykły posiłek, imprezę urodzinową czy wesele. Jest tam wszystko na TAK więc i ja polecam i jak najbardziej jestem na TAK.

Dziękujemy, Fame Production A

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

spokojna restauracja, na uboczu od zgiełku dużego miasta, posiłki smaczne, ładnie podane , grzeczny personel

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Magdalena P
Zrecenzowano 19 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Miłe miejsce. Muzyka nie w moim typie. Byliśmy jedynymi gośćmi, ale czas oczekiwania na potrawy blisko 40 minut. Zupa krem z pomidorów porażka, niezła, ale na pewno nie taka mikroskopijna ilość za taką cenę! Nie było też na niej kleksa śmietany. Złe wrażenie zatarły dania główne. Bardzo polecam sałatkę z wołowiną. Mega porcja, sporo owoców.

Dziękujemy, katgim b
Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bylismy tam na kolacji,przemila obsluga ,wlasciciel zainteresowany jak smakują nam dania, jedzenie przelyszne polecam.

Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Organizowaliśmy niewielką imprezę dla rodziny z okazji chrzcin córki. Jedzenie było bardzo smaczne, wszystko świeże, ciepłe, profesjonalne zaserwowane. Sama strona organizacyjna również bez zarzutu, manager jest otwarty na wszelkie propozycje i stara się życzliwie pomóc. Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno wrócimy :)

Dziękujemy, AgnML

Restauracja Ricoria Ristorante — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Ricoria Ristorante? Podziel się wrażeniami!