“Przyjemne miejsce w centrum Szczecina. ”

El Globo Restaurant & Pub
Nr 64 wśród 425 Restauracje (Szczecin)
Kuchnie: Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce, dobrze położone. Jedliśmy bardzo wczesną kolację w ramach otrzymanego wyjątkowego prezentu. Moja przystawka to wątróbka z jabłkiem na sałatce. Mąż zamówił placki ziemniaczane z sosem borowikowym i miksem sałat.
Przystawki podane bardzo estetycznie w dużych ładnych talerzach. Potvjr bardzo duże. Myślę, że sama przystawka spokojnie mogła zaspokoić apetyt. Moje danie główne to polędwiczki w sosie pieczarkowym z miksem sałat. Miały być z płatkami, na moje życzenie pan kucharz zamienił placki na łódeczki z ziemniaków. Mąż wziął karkówkę z pieczarkami i sałatą. Obydwie potrawy równie ładnie podane. Bardzo duże porcje, szykowane na świeżo pod konkretne zamówienia. Mix sałat świeży, żadnej sztampy czy gotowców.Potrasy przyprawione w mój smak.
Przemiła obsługa kelnerska. Czuliśmy się mile widzianymi gości, o których bardzo dbano. Na deser poprosiliśmy o kawę. Sposób podania jedzenia, podejście kelnera i kucharza oraz wnętrze lokalu sprawiają wrażenie na piątkę. Powtórzymy. Polecamy. Smacznie, ładnie, czysto, miło. Czyste zadbane toalety.

Dziękujemy, jolkasta1

Zrecenzowano 27 lipca 2019

Byliśmy w tej restauracji ponad rok temu, jednak strona nie pozwala na wybór daty ponad rok wstecz, także może od tego czasu coś się już tam zmieniło, jednak doświadczenia z tamtego czasu nie zachęciły nas do ponownego zawitania w progi tej restauracji. Mąż zamówił kawałek wieprzowiny, dostał tłusty kawal mięsa, słabo doprawiony, nijaki.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, doppiss
Zrecenzowano 8 maja 2019

Wyśmienite jedzenie. Ogromnie porcje. Przemiła obsługa. Polecam każdemu kto będzie chciał przeżyć niezapomniane chwile w uroczym miejscu

Dziękujemy, Magdalena S
Zrecenzowano 1 maja 2019

Wracam po raz kolejny...za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Jedzenie super, obsługa bardzo miła i sprawna. Widać dbałość o klienta. Doceniam.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Joanna M
Zrecenzowano 13 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Porcja była duża (patera rybna), a jedzenie świeże. Smak zadowalający. Dobra lokalizacja. Miła obsługa.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, j3rrry

El Globo Restaurant & Pub — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w El Globo Restaurant & Pub? Podziel się wrażeniami!