“Ferie z nutą adrenaliny”
Silver GoKart Center — recenzja

Silver GoKart Center
Nr 2 wśród 24 Gry i zabawy (Szczecin)
Informacje o atrakcji
Zrecenzowano 5 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Chłopaki małe i duże uwielbiają wypady na gokarty. W hotelu Silver jest profesjonalna obsługa dla chcących skorzystać z jazdy gokartami. Trzeba sie najpierw zalogować - założyć własne konto, następnie zapłacić i przejść do poczekalni, gdzie ogląda sie instruktaż jak korzystać z toru, jak sie przygotować itd. Pózniej dzieciak jeżdżą a rodzice mogą oglądać wyczyny z tarasu na pietrze. Serdecznie polecam

Dziękujemy, Izabela F

Zrecenzowano 15 października 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny tor. Szkoda tylko ze za kilka minut jest taka duża opłata. Mimo to polecam bo jest to fajny sposób na odstresowanie sie lub siedzenia czasu ze znajomymi.

Dziękujemy, Łukasz K
Zrecenzowano 4 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Może nie Każdy zachwalał z moich znajomych ten tor i tak naprawdę chciałem przekonać się na własnej skórze. Odniosłem wrażenie że pracownicy nie dali poczuć odrobine adrenaliny. Za często spowalniali gokarty... Osobiście wolę tor na Wojska Polskiego. Może tez nie robi szału ale jest na powietrzu i zdecydowanie większy. Ceny podobne.

Dziękujemy, Konrad G
Zrecenzowano 23 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Uwielbiam jazde gokartami i od otwarcia tego toru bylem tam.co najmniej raz.w.tygodniu. tuz po otwarciu tego przybytku wszystko nowe karty super wentylacja dzialala... z.czasem karty sie "skapslowaly" sa w.roznej formie lepsze i gorsze a na wentylacji zaczeli oszczedzac i efekt jest taki ze mimo kominiarki i zaslonietego szyba kasku smrod spalin przyprawia mnie o zawroty glowy. Jak jezdzic to latem gdy bramy sa otwarte.
Obsluga toru srednio mila.

Dziękujemy, Slawek K
Zrecenzowano 5 kwietnia 2016 z urządzeń przenośnych

Znakomita zabawa. Wynajęty tor na godzinę pod wyścig firmowy. Kwalifikacje a pózniej wyścig głowy. Fajna i szybka organizacja

Dziękujemy, Maurycy S

Silver GoKart Center — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Silver GoKart Center? Podziel się wrażeniami!