Zapisz
świetna zabawa

Warto wybrać się choć raz i poczuć adrenalinę. Wcześniej lepiej zrobić rezerwację i przygotować... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 3 maja 2017
Gosiakalia
Gryfino, Polska
Wyścig firmowy

Zrecenzowano: 5 kwietnia 2016
mau_ricco
Szczecin, Polska

Zrecenzowano: 15 października 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny tor. Szkoda tylko ze za kilka minut jest taka duża opłata. Mimo to polecam bo jest to fajny sposób na odstresowanie sie lub siedzenia czasu ze znajomymi.

Dziękujemy, Łukasz K
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Może nie Każdy zachwalał z moich znajomych ten tor i tak naprawdę chciałem przekonać się na własnej skórze. Odniosłem wrażenie że pracownicy nie dali poczuć odrobine adrenaliny. Za często spowalniali gokarty... Osobiście wolę tor na Wojska Polskiego. Może tez nie robi szału ale jest na powietrzu i zdecydowanie większy. Ceny podobne.

Dziękujemy, Konrad G
Zrecenzowano: 23 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Uwielbiam jazde gokartami i od otwarcia tego toru bylem tam.co najmniej raz.w.tygodniu. tuz po otwarciu tego przybytku wszystko nowe karty super wentylacja dzialala... z.czasem karty sie "skapslowaly" sa w.roznej formie lepsze i gorsze a na wentylacji zaczeli oszczedzac i efekt jest taki ze mimo kominiarki i zaslonietego szyba kasku smrod spalin przyprawia mnie o zawroty glowy. Jak jezdzic to latem gdy bramy sa otwarte.
Obsluga toru srednio mila.

Dziękujemy, Slawek K
Zrecenzowano: 5 kwietnia 2016 z urządzeń przenośnych

Znakomita zabawa. Wynajęty tor na godzinę pod wyścig firmowy. Kwalifikacje a pózniej wyścig głowy. Fajna i szybka organizacja

Dziękujemy, mau_ricco
Zrecenzowano: 29 czerwca 2015

Dobra zabawa ze znajomymi. Profesjonalnie przygotowany tor, wyśmienity system pomiarów czasu. Wyścig, zabawa i relaks w jednym.

Dziękujemy, BorysvonKlitsche