“Wspaniała zabawa”
Silver GoKart Center — recenzja

Silver GoKart Center
Nr 2 wśród 24 Gry i zabawy (Szczecin)
Informacje o atrakcji
Zrecenzowano 29 czerwca 2015

Dobra zabawa ze znajomymi. Profesjonalnie przygotowany tor, wyśmienity system pomiarów czasu. Wyścig, zabawa i relaks w jednym.

Dziękujemy, BorysvonKlitsche

Zrecenzowano 10 maja 2015 z urządzeń przenośnych

Tor świetny, sprzęt zadbany i czysty ( to się rzadko zdarza ) Można się poscigac na dobrym poziomie. Jedynym minusem było to że na torze nie dało się wchodzić driftem :) ale to zawdzięczamy temu że tor jest mega profesjonalny i nie ma mowy o poślizgu

3  Dziękujemy, Damian R
Zrecenzowano 15 października 2014

Super miejsce!!! Atrakcja dla kilkuletniego chłopca i dojrzałego faceta - radość w oczach ta sama :) ale nie tylko - miejsce często odwiedzane przez płeć piękną. Dla tych, którzy jeździć nie chcą a nie robią też zapalonym kierowcom zdjęć chwila wytchnienia w restauracji na pietrze. Fajny pomysł na prezent - w sensie wykupienia kilku jazd ( ale uwaga te kilka minut to wystarczające doznania dla początkujących :) ). Istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji całego toru za "odpowiednia" opłatą. Dzieci jeżdżą w specjalnych biegach w tandemach z osobą dorosła. Każdy z naszych znajomych zabrany w to miejsce przy kolejnych odwiedzinach Szczecina chciał tu wrócić :) polecam

Dziękujemy, Lotinka
Zrecenzowano 27 sierpnia 2014

mam przyjemność w swoim miejscu zamieszkania jeździć po zdecydowanie dłuższym torze gdzie warunki rywalizacji są lepsze dzięki utrzymaniu wszystkich gokartów na bardziej zbliżonym poziomie tego tu brakuje reszta na plus

Dziękujemy, BartoliniHZP
Zrecenzowano 29 lipca 2014

Polecam tor kartingowy, świetna zabawa, daję później odczuć w rękach ;) Jedyny minus to czasem jest duszno.

Dziękujemy, Artur M

Silver GoKart Center — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Silver GoKart Center? Podziel się wrażeniami!