Szczecin

“Wypad na Piwko i cos dobrego do zjedzenia”
Wyszak Browar Rodzinny — recenzja

Wyszak Browar Rodzinny
Nr 18 wśród 426 Restauracje (Szczecin)
Opis: Najlepsze piwa w Polsce 2016 roku ! Pyszna regionalna kuchnia, wspaniała atmosfera, niepowtarzalne wnętrze gotyckiej piwnicy. Zapraszamy !
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce na wypad ze znajomymi albo z ukochana osoba pyszne dania oraz dobry browar. Polecam innym warto wstapic chociaz na piwko sprobowac dla kazdego cos sie znajdzie dobrego. Ja z pewnoscia jesz raz tam wstapie w wolnej chwili.

Dziękujemy, Krzysztof-Szczecin

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Głębia smaku delikatnej goryczki piwa Amber i jego cudowna barwa. Wrócę tutaj, tym razem z Przyjaciółmi

Dziękujemy, DJRato
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Początkowe miłe wrażenie, fajna karta, pyszne piwo. Jednak czas oczekiwania (godzina) na gotowaną białą kiełbasę (porcja dwóch małych kiełbas z wody, nawet bez kromki chleba to 18 zł...), małą porcję żurku (16zł) to godzina. Zdecydowanie za długo. Biorąc pod uwagę ilość jedzenia (minimalna), wysoką cenę i czas oczekiwania - nie polecam. Plus za miła obsługę.

Dziękujemy, Asia C
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Mocno polecam piwa własnej roboty w tym browarze :) Litrowy kufel zimnego piwa idealny na goroące wieczory w Szczecinie

Dziękujemy, 144kubag
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie , przepyszny tatar i zaskakujące smaki piw warzonych na miejscu. Bardzo polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, lance0105

Wyszak Browar Rodzinny — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Wyszak Browar Rodzinny? Podziel się wrażeniami!