“Bardzo dobre jedzenie”
Bachus Winiarnia — recenzja

Bachus Winiarnia
Nr 91 wśród 424 Restauracje (Szczecin)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 8 września 2019

Bardzo dobre jedzenie w dobrej cenie. Polecamy. Pyszne wino i piwo z beczki miła atmosfera, sympatyczna obsługa. Najlepsza cebulowa

Dziękujemy, Paula K

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Fajne miejsce klimatyczne. Nabiera uroku wieczorem przy świecach i kinkietach oświetlających wnętrze. Smaczne makarony, barszcz i główne dania. Polecam na obiad czy dobra kolację. Ceny przystępne. Miło, wygodnie, smacznie.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, OlaK1618
Zrecenzowano 10 maja 2019

jedzenie bardzo smaczne,ceny rozsądne,duży wybór wina.Kameralnie i klimatycznie,dobre miejsce dla spotkań .trochę zmartwiło mnie,ze maja dość skąpy wybór deserów.ale warto przyjść ,zęby spróbować npr sandacza albo solę w ziołach.tak ze smaczna jest zupa cebulowa.czas oczekiwania na zamówienia jest nieduży ,co bardzo cieszy.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, LarysaN7
Zrecenzowano 24 kwietnia 2019

Moje 30 urodziny w Bachusie były idealne. Kontakt z Panem Jarosławem - właścicielem - wzorowy. Cierpliwie odpisywał na moje maile i modyfikował menu wg. moich potrzeb. To duża zaleta w porównaniu z wieloma innymi szczecińskimi restauracjami, które nie były gotowe na taką współpracę.

Przekąski były pyszne - bardzo smakowały zarówno mi jak i moim gościom. Szczególnie przypadły nam do gustu kalmary. Kolega, który dużo podróżuje przyznał, że były wybitne i nie jadł takich nawet w Hiszpanii.

Wina były podane w idealnej temperaturze, a obsługa miła i serdeczna. Nie narzucająca się, ale zawsze niedaleko, by znaleźć się tuż obok w razie potrzeby. Dzięki temu mogłam spokojnie świętować swoje urodziny, a nie zajmować się tzw. załatwianiem. Z przyjemnością zostawiłam napiwek.

Dodatkowo, kelnerzy bez problemu schowali w lodówce przyniesiony szampan i wina, które przygotowałam na rejs na statku, który odbył się po wizycie w restauracji.

Serdecznie polecam na podobne eventy. Kameralnie, przytulnie i bardzo nastrojowo.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, kamilaok89
Zrecenzowano 21 marca 2019

Bardzo fajna restauracja, ładny wystrój, miła obsługa. Smaczne, świeże dania, ładnie podane, czysto, komfortowo. Godne polecenia

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Bikepacker13

Bachus Winiarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Bachus Winiarnia? Podziel się wrażeniami!