Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Wielokortnie bywałam w hotelach novotel w innych miastach. Ten hotel mnie nie zachwycił. Śniadanie o 10 w sobotę - niewiele było do zjedzenia, nie było chleba - tylko słodkie bułki - kelnerzy nieogarnięci, prosiłam o doniesienie chleba - nie donieśli. Po jakimś czasię zaczęto donosic coś do jedzenia.
Pokoje ok.
Basen fajny, jednak w dniu 24 sierpnia zastaliśmy tam znudzonego leżącego na krześle Pana chyba ratownika w polarze, białe spodenki były bardzo brudne (kieszenie gdzie wkładał ręce aż czarne z brudu). Ratownik przez cały nasz i innych pobyt bawił się komórką i miał słuchawki na uszach. Przerażające jest to, że w hotelu 4 gwiazdkowym gdzie Panie na recepcji spełniają wszelakie standardy tego miejsca dyrekcja pozwala sobie na cos takiego w cześci rekreacyjnej. Nie skorzystałm z ręcznika który był na basenie patrząc na brudnego niedomytego ratownika.

Dziękujemy, 080835
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Hotel w centrum miasta. Personel na recepcji bardzo sympatyczny. Bogaty wybór potraw na śniadaniu. Jedyny minus to room service który nie dokłada wody, herbaty, cukru do pokoju. Ogólnie mocna 4+. Polecam.

Dziękujemy, C7570HQannas
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Pod żadnym względem nie jest to hotel 4-gwiazdkowy. Pokoje sprzątane symbolicznie, niekompletny zestaw ręczników, klimatyzacja tylko z nazwy, a w recepcji bez szans na reklamacje. Strona internetowa hotelu wykorzystuje nieuczciwe chwyty ("dirty tricks") przy rezerwacji pobytu w tym hotelu: oferta za 2 noclegi jest w ostatniej chwili przed płatnością pokazana jako okazyjna z minimalnie niższą cenę, ale pomijając informację o zmianie zakresu usług, np. z oferty 505 PLN ze śniadaniem dostajemy 484,50 PLN bez śniadania, a koszt śniadań to dodatkowe 180 PLN. Porażające i nie do pomyślenia w cywilizowanym świecie.

Dziękujemy, Trail74311
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Justyna K, Manager, Hotel Novotel Szczecin CentrumOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Szanowny Panie,
Jest nam niezmiernie przykro, iż odniósł Pan tak negatywne odczucia z pobytu w naszym hotelu Novotel Szczecin Centrum. Zależy nam bardzo na wyjaśnieniu wszelkich niedogodności, również problemów z ceną. Nie stosujemy żadnych chwytów cenowy, wszystko powinno być jasne i przejrzyste dla naszych gości, dlatego proszę o bezpośredni kontakt z nami h3369-re@accor.com. Mam nadzieję, że uda nam się wyjaśnić wszelkie Pana zastrzeżenia. Oczywiście za nienależyty serwis oraz problemy z klimatyzacją szczerze przepraszam i obiecuję, iż nie powtórzą się one w przyszłości.
Z poważaniem,
Kierownik Rezerwacji - Przemek Myślicki

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Pokoje standartowo wyposażone .Położenie hotelu blisko centrum i dworca.Pokoje czyste.Śniadania mogłby być większy wybór przydały by sie jogurty.Poza tym bez zastrzeżeń co do obsługi o pobytu w tym hotelu.

Dziękujemy, 278grzegorzk